Ukraina paskelbė dvi kerinčias atakas iš „Stugna-P“: sudaužytas judantis šarvuotis ir desantas išsilaipinimo momentu [vaizdo įrašas]

Naujienos

Rusijos šarvuočių likvidavimas Charkivo srityje buvo užfiksuotas Ukrainos Ginkluotųjų pajėgų nufilmuotame vaizdo įraše.

Ukrainos kariai tęsia Rusijos šarvuočių naikinimą, apšaudydami įsibrovėlius iš toli prieštankinėmis raketų sistemomis „Stugna-P“.

Naujienų agentūros, remdamosis Ukrainos ginkluotųjų pajėgų oro desantininkų pajėgų vadovybe, paskelbė vaizdo įrašą apie Žitomiro desantininkų iš 95-osios atskiros oro desantininkų brigados darbą.

Ukrainos kariams pavyko sunaikinti du BMP-2, iš kurių vienas buvo susprogdintas jam važiuojant. Po sprogimo kovinė mašina toliau judėjo iš inercijos, tačiau, sprendžiant iš sprogimo pobūdžio, rusiško BMP-2 ekipažas žuvo.

Antrajame vaizdo įrašo fragmente matoma, kaip į šarvuočius pataikė prieštankinė raketa, kuri po sprogimo pataikė į netoliese stovėjusią rusų karių grupę. ATGM raketa sprogo išlaipinant pėstininkus.

„Atskira Ukrainos ginkluotųjų pajėgų oro desantininkų brigada sumaniai naudoja prieštankines sistemas „Stugna-P“ ir kerinčiai degina dvi priešo pėstininkų kovos mašinas BMP-2“, – sakoma Ukrainos kariuomenės pranešime.

www.technologijos.lt
Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!