Ukraina turi „Planą B“: nauja sąjunga su Didžioji britanija ir Lenkija, bendra aviacija smogs Rusijai ir tai „kardinaliai pakeis situaciją“

Naujienos

Piontkovskis įsitikinęs, kad reikšmingą pagalbą Ukrainai gali suteikti ne tik JAV.

Jei Ukrainos netenkins Vakarų parama, teks pereiti prie „Plano B“. Jame pagrindinį vaidmenį vaidins Didžioji Britanija ir Lenkija, mano rusų publicistas Andrejus Piontkovskis.

Šią nuomonę jis išreiškė 24 kanalui.

Piontkovskis patikslino, kad turi omenyje Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Boriso Johnsono planą, kuris anksčiau siūlė trijų šalių karinę koaliciją apsaugoti Vakarus nuo Rusijos Federacijos.

„Karine prasme britų ir lenkų aviacijos dalyvavimas kovinėse operacijose gali būti lemiamas“, – mano analitikas.

„Manau, kad britai bus pasirengę istorinį mūšį dėl Anglijos 1940 metais perkelti į mūšį dėl Ukrainos, dalyvaujant britų, lenkų ir ukrainiečių lėktuvams. Tai kardinaliai pakeis situaciją ore“, – pridūrė jis.

Piontkovskio teigimu, jei Jungtinė Karalystė dalyvaus konflikte, pasikeis ir situacija JAV.

„Todėl stringančios Vakarų paramos atveju, jei bus siunčiami kažkokie neaiškūs signalai, o Podoliako sąrašas nebus patenkintas, turime pereiti prie antrojo plano. Manau, kad Lenkija ir JK bus tam pasiruošusios“, – sakė jis

„Taip, lenkams Ukrainos nugalėjimo variantas yra nacionalinė katastrofa. Tokia įvykių raida yra visiškas NATO bejėgiškumo įrodymas, todėl Lenkija taps kitu Putino taikiniu. Savo ruožtu JK jau pasiruošusi perimti laisvojo pasaulio lyderio vaidmenį ir išgelbėti pasaulį nuo katastrofos. Šios šalys bus pasirengusios parūpinti savo lėktuvus ir taip nuspręsti mūšio baigtį“, – aiškino jis ir pridūrė, kad Lenkijos ir Didžiosios Britanijos aviacija „paprasčiausiai nuleis“ rusus.

Piontkovskio teigimu, tokiais mąstymais jis JAV nenurašo. Jų tvirta palaikymo linija išlieka. Tačiau tuo pat metu verta turėti ir išsakyti „planą B“, nes tai yra realus variantas Ukrainos pralaimėjimo grėsmės atveju, pridūrė jis.

Atkreipkite dėmesį, kad jau anksčiau Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas priešinosi pasaulio lyderiams, pastūmėjusiems Ukrainos prezidentą Volodymyrą Zelenskį sudaryti blogą taikos susitarimą su Putinu.

www.technologijos.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!