Ukrainoje su pensininkais geriau nejuokauti: filmuotam medžiagoje matome kaip senjorai iš kiemo išvarė ginkluotus rusų okupantus

Naujienos

Kad ukrainiečiai rusų pajėgoms lengvai nepasiduos, yra tikrai aišku, ypač kai socialiniuose tinkluose plinta kurioziniai vaizdeliai, kuriuose matyti, kaip ginkluotus rusų okupantus sugeba išvaryti net ir beginkliai senjorai.

JAV ambasada Ukrainoje savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje pasidalijo kurioziniu įrašu, kuriame matyti, kas nutiko trims rusų kariams, kai šie įžengė į senjorų poros namų kiemą.

„Norime pasveikinti šią senjorų porą, kuri pasipriešino trims rusų kariams“, – skelbė JAV ambasada.

Dviejų minučių trukmės vaizdelyje matyti, kaip ukrainiečių pora ėmė rėkti ir „kapotis“ su rusų kariais, kol galų gale jie neturėjo kitos išeities, kaip tik apsisukti ir grįžti ten, iš kur atėjo.

Iš pradžių prie senjorų namų vartų priėjo trys kariai. Vienas jų ėmė bandyti atidaryti vartus, tada prie jo prisijungė ir kiti du kariai, iki kol vartai buvo atverti.

Pasiruošę savo ginklus jie priėjo prie durų ir ėmė ieškoti žmonių. Tada iš kiemo gilumos pagaliau išniro senjorų pora, kuri iškart ėmė ant karių rėkti klausdami, ką jie po galais čia veikia. Vienas karys net pakėlė ginklą ir ėmė šaudyti į orą, kad išgąsdintų įpykusius pensininkus, bet tai nei kiek neišgąsdino aršios ukrainiečių poros.

Po intensyvaus apsižodžiavimo, trukusio apie minutę, kariai ėmė trauktis iš teritorijos.

Šis vaizdelis socialiniame tinkle „Twitter“ buvo peržiūrėtas daugiau nei 200 tūkst. kartų.

Savo akimis pamatyti akistatą galite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!