Ukrainoje žuvęs JAV mokytojas likus kelioms valandoms iki savo žūties su draugais dalijosi, kad jis „vis dar gyvas“, tačiau baiminosi dėl savo saugumo.

Ukraina ??

Mokytoją nušovė eilėje prie duonos Ukrainoje: artimųjų skausmui nėra ribų

Jimmy Hillas trečiadienį buvo nušautas Rusijos snaiperių, laukdamas duonos eilėje Černihive. Ankstyvą antradienio rytą feisbuke jis rašė: „Intensyvus bombardavimas! Vis dar gyvas. Ribotas maistas. Kambarys labai šaltas. Ira intensyviosios terapijos skyriuje.“

Hillas gyveno Černihive, kur rūpinosi savo partnere ukrainiete Irina, kuri buvo paguldyta į ligoninę. Iš JAV, Minesotos kilęs vyras per pastarąsias dvi savaites dokumentavo savo patirtį karo zonoje.

Paskutinis jo antradienio įrašas buvo toks: „Draudžiama fotografuoti. Šnipai visame mieste. Bombardavimas sustiprėjo“.

Prieš tai jis rašė, kad „Maisto porcijos sumažintos… Bombardavimas ir sprogimai didžiąją nakties dalį. Sunku užmigti. Žmonės serga depresija“, rašoma the-sun.com.

Norėjo pabėgti

Vyras bandė rasti būdą pabėgti, rašoma kovo 13 dieną. „Mes bandome sugalvoti planą. Mums reikia dingti iš čia. Norime su savimi išsivežti šeimą su vaikais. Čia nesaugu“, – rašė jis.

Mokytojas pasakojo, kad yra įstrigęs mieste ir kasdien patiria bombardavimus.

„Jie bombarduoja čia kiekvieną vakarą. Žmonės nusivylę. Trūksta maisto, dujų, tekančio vandens, elektros… Čia yra apgultis”, – rašė jis.

Cheryl Hill Gordon, Hillo sesuo, sakė, kad jos brolio kūną „gatvėje rado vietos policija“.

„Mano brolis Jimmy Hillas žuvo vakar Černihive, Ukrainoje. Jis laukė duonos eilėje su dar keliais žmonėmis, kai juos nužudė Rusijos snaiperiai. Jo kūną gatvėje rado vietos policija“, – pridūrė moteris.

Antradienį „Local News 8“ pranešė, kad Hillas buvo įstrigęs Černihivo regioninėje ligoninėje.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!