Ukrainos grasinimai dėl Krymo tilto kaip reikiant suerzino Kremlių: panašu, kad tai labai jautri vieta

Naujienos

Jį naudoja šalis agresorė, kad aprūpintų ir sustiprintų savo Pietinę kariuomenę.

Kremlius sureagavo į NSDC sekretoriaus Oleksijaus Danilovo pareiškimą apie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų pasirengimą smogti Krymo tiltui, jungiančiam šalį agresorę su laikinai jos okupuotu pusiasaliu.

Rusijos diktatoriaus Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas per instruktažą tai pavadino neva „pranešimu apie galimą teroro išpuolį“.

Anot jo, „aplink tiltą, aplink visus strateginius objektus visų būtinų saugumo priemonių ir atsargumo priemonių imasi atitinkamos specialiosios tarnybos“.

„To negalima pavadinti niekuo kitaip, kaip teroristinio išpuolio paskelbimu“, – sakė Peskovas ir pridūrė, kad Ukrainos pusės pareiškime yra „daug požymių veiksmų, kuriuos reikia patikrinti teisiškai ir toliau bausti“.

Anksčiau Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretorius Oleksijus Danilovas sakė, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos smogs į Krymo tiltą, kai tik turės tokią galimybę.

Tuo pat metu buvęs Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo viršininko pavaduotojas generolas leitenantas Igoris Romanenko pabrėžė, kad Ukrainai galbūt nepavyks sunaikinti viso tilto, tačiau teoriškai tinkamu metu tai gali būti padaryta ir bus smogta tuo metu, kai ant jo žygiuoja kariuomenė.

Šaltinis: technologijos.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!