Ukrainos gynybos ministerija sekmadienį skelbia, kad Rusijos kariai keičia kurą į alkoholį.

Naujienos

Rusijos kariai keičia kurą į alkoholį

Kaip teigiama ministerijos pranešime, korupcija padarė įtaką Baltarusijoje dislokuotiems Rusijos kariams.

Manoma, kariai pardavinėjo turimus degalus už maisto atsargas arba karinę įrangą, dyzeliną.

Ukrainos kariuomenės surinkti duomenys rodo, kad okupantai jau neteko 582 tankų, 1664 šarvuočių, 73 kurą gabenančių transporto priemonių ir kitų gynybos sistemų.

Okupantai smogė 6 raketas netoli Lenkijos sienos

Ukrainos vakariniame Lvivo mieste per šeštadienį per suduotus raketų smūgius nukentėjo mažiausiai penki žmonės, pranešė regiono gubernatorius.

Šeštadienį įvykus atakai, buvo pranešta, kad į Lvivo miestą Rusija smogė 2 raketas, tačiau sekmadienį Ukrainos ginkluotųjų pajėgų oro pajėgų vadovybė nurodė, kad Rusijos kariai iš viso paleido 6 raketas.

Rusijos prezidento Vladimiro Putino karinės pajėgos smogė tolimojo nuotolio raketomis į Ukrainos pajėgų naudojamą kuro sandėlį netoli Lvivo, o sparnuotosiomis raketomis – miesto gamyklai, kuri naudojama priešlėktuvinėms sistemoms, radiolokacinėms stotims ir tankų taikikliams remontuoti, rašo „Sky News“.

Naujienų agentūros AFP žurnalistai pranešė miesto centre matę tirštų dūmų kamuolius.

Šie smūgiai buvo reta ataka prieš miestą, kuriam pavyko išvengti įnirtingų kautynių nuo Rusijos invazijos pradžios praėjusį mėnesį.

Vėliau M. Kozyckis parašė, kad jis jau apsilankė smūgių vietoje ir kad padėtis yra „kontroliuojama“.

Lvivas yra vos už 70 km nuo sienos su Lenkija, kur šiuo metu lankosi JAV prezidentas Joe Bidenas. Teigiama, kad tai buvo tarsi Rusijos žinutė JAV vadovui.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!