Ukrainos herojaus prezidento V. Zelenskio žmona Olena jautriai kreipėsi į tautą: „Būsiu šalia savo vyro“

Ukraina ??
Ukrainos prezidentą Volodymyrą Zelenskį galima vadinti kone gyva legenda. Rusijai užpuolus šalį, prezidentas niekur nesitraukė ir liko kovoti kartu su savo žmonėmis, narsiai vesdamas juos į priekį. Ryžtu bei drąsa pasižymi ir prezidento žmona Olena Zelenska. Nors dėl saugumo nėra nurodoma, kur šiuo metu yra pirmoji ponia su vaikais, panašu, kad jos širdis – kartu su vyru ir visa tauta.

„Priešui tapau taikiniu numeris vienas, o mano šeima – numeris du“, – prieš keletą dienų socialiniuose tinkluose apie save kalbėjo Ukrainos prezidentas, feisbuke nuolat drąsinantis savo tautą.

Dėl šios priežasties ir saugumo sumetimų nėra žinoma, kur šiuo metu yra pirmoji ponia Olena Zelenska su vaikais.

Vis tik savo palaikymą ji išreiškia kitais būdais. Prieš kelias dienas savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje didvyriu vadinamo Ukrainos prezidento žmona pasidalijo jautriu kreipimusi į tautą.

Volodymyras Zelenskis su žmona Olena / Soc. tinklų nuotr.

Volodymyras Zelenskis su žmona Olena / Soc. tinklų nuotr.

„Mano brangūs žmonės! ukrainiečiai! Šiandien žiūriu į jus visus. Visi, kuriuos matau per televiziją, gatvėse, internete. Matau Jūsų vaizdo įrašus. Ir žinote ką? Esate neįtikėtini!

Didžiuojuosi, kad gyvenu su Jumis toje pačioje šalyje! Sakoma, kad daug žmonių yra minia. Tai ne apie mus. Nes daug ukrainiečių nėra minia. Tai yra visas karių būrys!

Ir šiandien man nebus panikos ir ašarų. Būsiu rami ir pasitikinti. Mano vaikai žiūri į mane. Aš būsiu šalia jų. Ir šalia savo vyro. Ir su Tavimi.

Myliu tave! Aš myliu Ukrainą!“, – socialiniame tinkle rašė O.Zelenska.

Volodymyras Zelenskis ir architektė, scenaristė Olena Kijaško susituokė 2003 metais. Po vestuvių moteris pasirinko Zelenskos pavardę. O.Zelenska, prieš tapdama pirmąja šalies ponia, dirbo V.Zelenskio įmonėje „95 Kvartal“ – čia rašė scenarijus.

Pirmosios ponios pareigas einanti O.Zelenska 2019 metų gruodį žurnalo „Focus“ buvo įtraukta į 100 įtakingiausių ukrainiečių sąrašą. Jame užėmė 30 vietą.

V.Zelenskis ir O.Zelenska susilaukė dviejų vaikų – dukros Aleksandros ir sūnaus Kirilo.

Šaltinis: zmones.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!