Ukrainos karys: Amžino poilsio atgulė gyvybę paaukojęs palaidotas kaip didvyris

Naujienos

Savo gimtąjame mieste šią savaitę palaidotas Vitalijus Skakunas, kuris susisprogdino, siekdamas užkirsti kelią į Chersono regioną norintiems patekti rusų kariams. Vaikinas palaidotas kaip tikras didvyris – jo išlydėti susirinko minia žmonių.

Dvidešimt penkerių Vitalijus palaidotas savo gimtinėje prieš kelias dienas. Užsienio žiniasklaida praneša, kad į vaikino laidotuves susirinko didžiulė minia, o pats karininkas paskelbtas didvyriu.

Pranešama, jog V. Skakunui po mirties galimai bus suteiktas valstybinis apdovanojimas. Po tragiškos vaikino žūties socialiniuose tinkluose pasipylė užuojautos ir maldos už jo šeimą ir artimuosius.

Primename, jog anksčiau Ukrainos žiniasklaida pranešė, kad ukrainiečių karys Vitalijus Skakun susisprogdino kartu su Heničesko tiltu, bandydamas užkirsti kelią artėjančioms Rusijos karinėms pajėgoms.

Jis tai padarė, nes tiltas buvo užminuotas ir nespėta jo susprogdinti prieš tai, kai rusų karinės technikos kolona ant jo užvažiavo. Vienintelis kelias buvo sprogmenį detonuoti rankomis.

Jaunas karys ryžosi ir, atsisveikinęs su kolegomis, detonavo sprogmenį. Dalis tilto griuvo, karys žuvo po nuolaužomis.

Ukrainiečių karys Vitaly Skakunas
Šią žinią pranešė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas. V. Skakun buvo inžinierius, tarnavęs inžineriniame batalione.
Susprogdintas tiltas
Kovos dėl šio tilto vyko šalies pietuose netoli šiaurės Krymo kanalo. Kanalo kontrolė, kaip ir visas regionas šiuo metu rusų rankose.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!