Ukrainos magnato ir politiko žmona sulaikyta Vengrijos pasienyje: o lagamino turinys šokiravo visus

Naujienos

Ukrainos magnato ir politiko Igorio Kotvickio žmona buvo sulaikyta Vengrijos pasienyje. Tai, kas buvo moters lagamine, nustebino net visko mačiusius pasieniečius – Anastasija Kotvicka vežėsi 29 milijonus eurų grynaisiais.

Portalas dailymail.co.uk praneša, jog moteris bandė pinigus įsinešti pro pabėgėliams skirtą pasienio punktą į Europos Sąjungą. JAV dolerių ir eurų kupiūras aptiko Vengrijos muitinės darbuotojai. Moters lagamine nebuvo jokių kitų daiktų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Anastasijos Kotvickos nesugebėjimo deklaruoti iš karo krečiamos Ukrainos išvežamos didžiulės pinigų sumos, praneša Kyjivas.

Moters vyras Igoris Kotvickis aiškino, jog žmona iš Ukrainos išvykti siekė norėdama užsienyje gimdyti, jis taip pat paneigė, kad moteris vežėsi minėtus pinigus.

„Visi mano pinigai yra Ukrainos bankuose, nieko iš jų neišėmiau“, – sakė magnatas socialiniuose tinkluose. Neilgai trukus šių paskyrų neliko, o jo Šveicarijoje studijuojanti dukra pareiškė, kad ši istorija – netikra ir tik gandai.

Pati Anastasija Kotvicka kol kas šio incidento nepakomentavo. Pranešama, jog į Europos Sąjungą moteris bandė patekti su dviem vengrais ir savo motina.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!