Ukrainos pirmoji ponia kreipėsi į ukrainiečius: „Tiesa sustabdys melą“

Naujienos

Pirmoji Ukrainos ponia Olena Zelenska išreiškė įsitikinimą, kad tiesa sustabdys melą ir pasveikino tautą su Velykomis.

Socialiniame tinkle ji kreipėsi į ukrainiečius su šventiniu palinkėjimu.

„Šviesa išsklaidys tamsą. Gyvenimas nugalės mirtį. Tiesa sustabdys melą. Gėris nugalės. Linksmų Velykų švenčiantiems! Gėrio ir šviesos pergalė kiekvienam jos laukiančiam“, – rašė Olena Zelenska.

Primename, jog kiek anksčiau rašėme apie pirmąją Ukrainos ponią.

Dabar ji yra ne tik jų vaikų mama, bet ir žmona, kuriai per Rusijos invaziją taip pat tenka susidurti su sunkiais iššūkiais.

„Baimė ir savos šeimos saugojimas nėra vienintelis dalykas, kurį dabar reikia daryti. Su komanda stengiamės kiekvieną dieną padėti mažiesiems ukrainiečiams patekti į saugią vietą. Taip buvo sukurta iniciatyva „Gyvenimo kelias“, kuri kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, Lvivo vaikų ligoninės gydytojais, užsienio gydytojais, savanoriais evakuoja vėžiu sergančius vaikus iš Lvivo į Europą, kad jie ten galėtų toliau kovoti su liga“, – sakė pirmoji ponia.

Olena pridūrė, kad ji ypač aktyviai dalyvauja evakuojant našlaičius, be tėvų globos likusius vaikus ir vaikus su negalia. Ji prižiūri visą procesą, kad jie būtų saugiai pristatyti į Europos miestus.

„Ir dar viena iš mano misijų yra pranešti visam pasauliui, kad Ukrainoje vyksta tikras karas, kad miršta tūkstančiai suaugusiųjų ir vaikų. Ir toliau raginu visą tarptautinę bendruomenę netylėti“, – sakė prezidento žmona.

„Dabar visas pasaulis bando išsiaiškinti tokio rusų nežmoniškumo priežastį“, – sakė ji.

Pirmoji Ukrainos ponia Olena kalbėjo apie įsibrovėlių žiaurumus Ukrainoje ir sakė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas virsta maniaku.

Pasak pirmosios ponios, V. Putinas, gavęs valdžią, įsivaizduoja save likimų arbitru ir pritaria visiems žiaurumams, kuriuos įsibrovėliai daro Ukrainos teritorijoje.

„Dabar visas pasaulis bando išnarplioti tokio rusų nežmoniškumo priežastį. Mano versija pirmiausia atspindi, kaip Rusijos valdžia elgiasi su savo kariais ir apskritai su žmonėmis. Tai pavaldinių žeminimo ir nebaudžiamumo mišinys. O kai toks pažemintas pavaldinys gauna jėgų. Putinas tampa maniaku, keršija pasauliui“, – sakė Olena.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!