Ukrainos prezidentas pabrėžė, kad fronto linija, kur Ukraina kovėsi su Rusija, yra nukrauta rusų karių kūnais

Ukraina ??

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis sako, kad ukrainiečiai karo metu įrodė, kad gali kovoti profesionaliau nei dešimtmečius kare dalyvaujanti Rusija. Jis skaičiuoja, kad Rusija kare prieš Ukrainą patyrė beprecedenčių nuostolių.

Pasak V. Zelenskio, kai kurie Rusijos daliniai kovose su Ukraina buvo sunaikinti 80–90 proc.

„Ukrainiečiai įrodė, kad gali kovoti profesionaliau nei kariuomenė, kuri dešimtmečius kariauja įvairiuose regionuose ir sąlygomis. Mes išmintingai ir drąsiai reaguojame į daugybę jų technikos ir karių, išsiųstų į Ukrainą“, – vaizdo įraše sakė V. Zelenskis.

Ukrainos prezidentas tuomet rusiškai kreipėsi į vaizdo įrašo žiūrovus ir teigė, kad fronto linija, kur Ukraina kovėsi su Rusija, yra „nukrauta Rusijos karių lavonais“.

„Ir šių lavonų, šių mirusių kūnų niekas nerenka. Nauji daliniai siunčiami veržtis tiesiai po jų“, – sakė jis.

V. Zelenskis informavo, kad šeštadienį Ukrainoje veikė aštuoni humanitariniai koridoriai. Vis dėlto dėl Rusijos apšaudymo nepavyko išgelbėti žmonių Borodjankoje.

Ukrainai, pasak prezidento, taip pat nepavyko užtikrinti humanitarinę pagalbą Chersone esantiems žmonėms.

„Rusijos kariuomenė užblokavo mūsų konvojų. Kodėl? Jų tikslas išlieka tas pats. Vėlgi, jie savo propagandai bando sukurti įvaizdį, tarsi Ukraina būtų palikusi savo piliečius be būtiniausių dalykų, tarsi Rusija nuolat juos nuo kažko gelbėtų“, – sakė M. Zelenskis.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!