Ukrainos prezidentas Zelenskis: mūsų kariuomenė taip daužo okupantus, kad šie jau nebežino, kur besikeipti pagalbos

Naujienos

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis savo kreipimesi į šalies gyventojus akcentavo, kad Ukrainos kariuomenė priešui daro tokią žalą, kad Rusija jau nebežino, kur kreiptis pagalbos. Jis taip pat paaiškino, kad Ukraina atstatys „kiekvieną gatvę, kiekviename mieste“.

Ukrainos prezidento teigimu, šalies kariuomenės pajėgos laikosi tvirtai ir „išradingai“, o priešas ir toliau patiria milžiniškų nuostolių.

„Mes priešui darome tokius nuostolius, kad jie jau nežino, kur dar rasti rezervų, kur dar ieškoti pagalbos. Pagalbos sau. Pagalbos okupantui. Tai yra apgailėtina. Tačiau mes neturime teisės atsipalaiduoti“, – pažymėjo jis.

„Rusija ir toliau naikina mūsų infrastruktūrą, toliau apšaudo mūsų miestus. Bet mes atstatysime kiekvieną gatvę kiekviename mieste. Kiekvieną miestą, kiekvienus namus visiems ukrainiečiams. Dabar, kol okupantai vis dar mūsų žemėse, mes turime mušti jį taip stipriai, kaip tik galime. Saugoti miestus, gyvenvietes, saugoti kiekvieną mūsų žemės metrą. Ir kiekvieną mūsų širdžių plotelį. Ukrainiečių širdžių. Ukrainos sielos. Padėti vienas kitam! Palaikyti vienas kitą! Išlaikyti gynybą! Ir apsaugoti valstybę! Kartu mes laimėsime. Šlovė Ukrainai!“ – savo „Facebook“ paskyroje rašė V. Zelenskis.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!