Ukrainos prezidento patarėjas Arestovičius paaiškino, kodėl V. Putino mirtis Ukrainai nėra naudinga

Naujienos

Arestovičius paaiškino, kodėl V. Putino mirtis Ukrainai nėra naudinga.Vladimiro Putino pasitraukimas iš valdžios gali lemti tai, kad į valdžią ateis liberalai ir Rusija pradės klestėti.

Tokią nuomonę interviu „YouTube“ kanalui „Centras“ išsakė prezidento patarėjas Aleksejus Arestovičius.

„Mums geriausias variantas, jei Putinas gyventų šiek tiek ilgiau. Ir jis būtų tiesiog palaužtas sankcijomis. Kai ukrainiečiai džiaugsmingai linki Putinui mirties, tai, žinoma, yra labai gražu, bet Putino gyvybė mums yra daug pelningesnis pasirinkimas nei bet kokių kitų jėgų pergalė“, – įsitikinęs Arestovičius.

Blogiausias scenarijus Ukrainai, pasak Arestovičiaus, būtų opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno paleidimas iš kalėjimo arba kito opozicijos lyderio iškilimas. Tai bus įmanoma ir po Putino mirties ar pasitraukimo iš valdžios.

„Paaiškinsiu kodėl. Jie tikrai sutvarkys tikrą parlamentarizmą, bus kelios politinės partijos. Jie tikrai… sutiks su Vakarais. Vakarai nori derėtis. Jiems bus panaikintos sankcijos, įskaitant ir aukštųjų technologijų. Jie pradės vytis pasaulinę gamybą“, – sako jis.

Tai, anot prezidento patarėjo, leistų Rusijos Federacijai konkuruoti su kitomis šalimis kaip Vakarų civilizacijos valstybei.

„Vakarai plos katutėm, nes matys visus formalius situacijos normalizavimo požymius. Parlamentas dirbs, atsiras politinė konkurencija, žiniasklaida pradės dirbti… Ir ši liberali Rusija, ji labai greitai išpumpuos Rusiją iki tiek, kad mums bus sunku su ja konkuruoti. Vėl aukštųjų technologijų ginklai, vėl ekonominė ir kultūrinė ekspansija“, – mano Arestovičius.

Šaltinis: technologijos.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!