Už kelių dienų Ukrainoje prasidės tikras pragaras: Rusija ruošiasi smogti visa jėga – Ždanovas tiksliai įvardijo datas

Be kategorijos

Kalbame apie Ukrainos valstybines šventes rugpjūčio 23 ir 24 dienomis.

Karo ekspertas Olegas Ždanovas perspėjo apie rimtą pavojų rugpjūčio 23 ir 24 dienomis – Valstybės vėliavos dieną ir Ukrainos nepriklausomybės dieną.

Savo susirūpinimą dėl to jis išreiškė „YouTube“ kanale.

„Situacija ant žemės nesikeičia, oro padėtis taip pat – vakar lėktuvas „Su-34“, fronto linijos bombonešis pradėjo raketų atakas prieš Žytomiro srities infrastruktūrą. Tai yra ta grėsmė, apie kurią nuolat kalbame, ji pasireiškė vakar ir manau, kad tai buvo bandomasis žingsnis“, – sakė O. Ždanovas.

„Rusija, greičiausiai, ruošiasi kažkokiam nešvariam triukui prieš mus artėjančių švenčių, vėliavos dienos ir Ukrainos nepriklausomybės dienos (rugpjūčio 23-24 d.) išvakarėse“, – pridūrė ekspertas.

Rugpjūčio 16 d. Žytomyro meras Sergejus Sukhomlinas paskelbė apie seriją sprogimų už miesto oro antskrydžio metu. Okupantų puolimą meras susiejo su sprogdinimais Rusijos kariniuose objektuose Kryme.

Anksčiau O. Ždanovas perspėjo, kad Rusija artimiausiu metu gali įvykdyti raketų smūgį Kyjive:

„Raketos, kurios bus paleistos iš orlaivių, gali pasiekti Kyjivą. Taip pat ir iš naikintuvų, jei jie naudos oras-žemė raketas. O gal vėl įskris „Tu-22M3“ su „Kh-22“ raketomis. Jos siekia beveik iki Ukrainos vidurio.

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!