Užuot išmetęs gėles, kurių jam nepavyko parduoti, gėlininkas jas nunešė į kapines

Žmonės

Senas posakis sako, kad žmogaus tikrąjį veidą gali pamatyti nelaimėje. Įtemptais laikais vis dažniau tampa sunku atpažinti geros širdies žmones. Gyvas to pavyzdys – prancūzų floristas Romain Banliat.

Daugelyje Europos šalių įvyko „užrakinimas“ dėl pandemijos. Tai reiškia, kad didelė visuomenės dalis liko uždaryta. Tai priemonė, skirta sumažinti pasaulį niokojančios infekcijos plitimą. Deja, vis dar yra žmonių, kurie į tai nežiūri rimtai ir pažeidinėja pačiai visuomenei reikalingas taisykles. Pavyzdžiui, Madride 77 metų vyras buvo nubaustas už vaikštinėjimą gatvėmis ir virtualių pasakų personažų ieškojimą per mobilųjį žaidimą „Pokemon Go“.

Padėjo gėles ant kapų

Laimei, šiais laikais yra ir solidarių pandemijai žmonių. Dėl viruso, verčiančio žmones likti namuose, Romain negalėjo pardavinėti savo gėlių. Užuot išmetęs gėles ar laukęs kol jos nuvys, jis padėjo jas ant kapų vietinėse kapinėse.

Savo „Facebook“ įraše floristas rašė, kad šiais laikais visi žmonės mintimis turėtų laikytis kartu. Jei dirbsime kartu, būsime dosnūs ir geri vienas kitam, iš šios situacijos išeisime daug geriau ir greičiau.

„Manau, šiais laikais tikrai reikia susivienyti. Nors daugeliui bus sunku atsigauti po šios krizės, mes būsime stipresni, jei būsime kartu. Turime būti kantrūs ir rūpintis savimi bei kitais!“

Manome, kad tai nuostabiai malonus gestas, kurį padarė floristas. Jo žinią apie vienybę ir solidarumą svarbu perteikti šiais sunkiais laikais. Jei sutinkate, nedvejodami pasidalinkite šiuo straipsniu su savo draugais!

Šaltinis: zinoti.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!