Vaikinas rado voverės jauniklę ir ją užaugino. Gyvūnas neatpažįstamai pasikeitė

Vaikinas rado voverės jauniklę ir ją užaugino. Gyvūnas neatpažįstamai pasikeitė Įdomybės

Nuostabą keliantis radinys Niujorko bute! Tiesa ar ne? Ką tik gimusi voverytė atrodė baisiai, tačiau dabar ji tapo neįtikėtina gražuole. Skaityk toliau, kad sužinotum daugiau.

Vieną dieną vyriškis savo Niujorko bute rado lizdą iš šakų, kuriame gulėjo du ką tik gimę voverės jaunikliai. Iš kur jie atsirado – iki šiol nėra aišku.

Jis paskambino į prieglaudą, kuri rūpinosi mažais, našlaičiais likusiais gyvūnais, ir mergina, vardu Kristina Reis, sutiko mažylius paimti. Ji su sutuoktiniu visą laiką rūpinosi voverytėmis. Deja, viena iš jų nugaišo. Likusioji kiekvieną dieną stiprėjo, bet buvo tokia mažutė, kad ją pavadino tiesiog Coliuke.

Kol ji pati galėjo misti kietu maistu, gyvūną ilgą laiką reikėjo maitinti pienu iš mažo buteliuko. Beje, kadangi voverė niekada negyveno natūralioje gamtoje, jos įpročiai ir įgūdžiai irgi yra kitokie. Ji nemoka šokinėti ir nemėgsta laipioti medžiais.

Be to, Coliukei nepatinka kitų voverių kompanija, nors „įtėviai“ ne kartą bandė surasti jos rūšies draugų.

Voverytė mėgsta avokadus, gražgarstes ir žaliuosius žirnelius, tačiau negali pakęsti lauko, šalčio ir dulkių siurblio. Be to, ji mėgsta griaužti laidus ir be leidimo landžioti į šaldytuvą. Visgi pora vis tiek ją labai myli ir atleidžia visas šunybes.

Reisų šeima taip pamilo šį mielą žvėriuką, kad išmaitintą ir išpuoselėtą Coliukę nusprendė pasilikti pas save. Dabar šį draugiška šeima yra viena iš laimingiausių visame pasaulyje.

O tu ar norėtum namuose turėti originalų augintinį?

Reklama