Vainienė: svarstoma visiškai atsisakyti galimybių paso

Be kategorijos

Vyriausybei kitą trečiadienį žadant priimti spendimą atsisakyti galimybių paso, Sveikatos apsaugos ministerijos ir verslo atstovai penktadienio popietę aptarė, kaip konkrečiai tai būtų daroma.

Pasak Lietuvos prekybos įmonių asociacijos direktorės Rūtos Vainienės, nebuvo kalbos apie galimybių paso stabdymą etapais ar su išimtimis.

„Ne, kalba buvo tik apie visišką galimybių paso atsakymą ir kaip, pavyzdžiui, mūsų atveju reikėtų užtikrinti saugumą prekybos vietose“, – BNS sakė R. Vainienė.

Anot jos, ministerijos atstovai susitikime daugiau klausinėjo nei aiškino, todėl koks bus galutinis Vyriausybės projektas, ji nesiryžo prognozuoti.

„Mums turėjo daug klausimų, mes į juos atsakėme. O dabar lauksime projekto, nežinome, kas ten atguls į jį“, – sakė Prekybos įmonių asociacijos direktorė.

„Labai dalykiškas ir konstruktyvus buvo pokalbis. Abi pusės girdi, supranta argumentus, motyvus. Labai geras darbinis susitikimas“, – pridūrė R.Vainienė. Premjerė Ingrida Šimonytė penktadienį paskelbė, jog sprendimą dėl galimybių paso sustabdymo Vyriausybė priims kitą trečiadienį. Dėl omikron atmainos sparčiai daugėjant naujų užsikrėtimo atvejų ir ligos eigai tapus lengvesne, pastaruoju metu suabejota galimybių paso reikalingumu.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!