Vaizdas kaip iš filmo : Ukrainiečiai nušlavė visą Rusijos tankų koloną kartu su pulkininku Zacharovu

Žinios

Vaizdo įraše įamžinta, kaip Ukrainos karinės pajėgos karo įkarštyje sunaikino Rusijos tankų koloną. Pačių rusų teigimu, ukrainiečiai šiam darbui pasitelkė viską – tankus, artileriją ir bepiločius orlaivius.

Ukrainos pajėgoms sėkmingą operaciją įvykdyti pavyko į šiaurės rytus nuo Ukrainos sostinės Kyjivo, Brovaruose. Be to, Ukrainos gynybos ministerija praneša, kad kartu su tankų kolona Ukrainos karinės pajėgos likvidavo ir pulko vadą pulkininką Andrejų Zacharovą.

„Okupantų pulko vadas pulkininkas Zacharovas buvo likviduotas. Per mūšį Brovarų rajone, Kyjivo regione, Centrinės vadovybės 90-osios tankų divizijos 6-ojo tankų pulko (Čebarkulo) bataliono taktinė grupė patyrė didelių personalo ir įrangos nuostolių“, – socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė Ukrainos gynybos ministerija.

Vaizdo įraše, kurį galite pamatyti teksto viršuje, girdėti pokalbis tarp Rusijos karių. „Nitro“ šaukiniu pasivadinęs karininkas praneša savo „Udar“ prisistačiusiai vadovybei apie patirtus milžiniškus nuostolius.

„6-asis pulkas faktiškai prarastas“, – sako „Nitro“.

„Ką?“ – pasimetusiu balsu klausia „Udar“.

„6-asis pulkas! Kol kas negaliu pateikti ataskaitos, dar renku duomenis. Labai didelės netektys. Laukė. Netoli kolonos. Pateko į pasalą. Pulko vadas žuvo, dėl kitų aiškinuosi“, – raportavo „Nitro“.

„Kai išsiaiškinsi, visus surink, man pranešk“, – sakoma Rusijos kariuomenės vadovybės centre.

„Iš ten šaudė artilerija, tankai, iš bepiločio (smogė), kaip suprantu, bairachtarai skraido. Nuostolius tikslinu“, – sako „Nitro“.

CNN nustatė geografinę vietą ir patvirtino Gynybos ministerijos pasidalintą vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip atakuojama Rusijos karinė kolona.

Ukrainos ginkluotosios pajėgos pasidalijo padarinių vaizdo įrašais, kuriuose matyti daugybė sunaikintų transporto priemonių.

Rusijos pajėgos artėja prie Kijevo iš šiaurės rytų ir rytų, siekdamos užbaigti sostinės apsupimą, tačiau Ukrainos prieštankiniai ginklai jas atlaikė iki šiol.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!