Valyti langus dar niekada nebuvo taip paprasta. Šis triukas pašalins nešvarumus per kelias sekundes

Įdomybės

Langų valymas nėra vienas mano mėgstamiausių užsiėmimų namuose. Deja, tai daryti reikėtų ne tik per šventes. Atskleisime gudrybę, kuri padės greičiau ir lengviau išvalyti langus.

Langai išsipurvina nerimą keliančiu greičiu. Ant jų nusėda ne tik dulkės ir purvas iš išorės. Išvalykite langus toliau nurodytu būdu ir daugiau niekada nesiskųsite.

Langų valymas namuose

Nereikia investuoti į brangius ploviklius ar specialią įrangą, kad langai būtų švarūs ir gražūs. Tereikia švelnios priemonės langams valyti, kempinės ir stiklo valytuvo! Pradėkite valymą apipurkšdami stiklą valikliu, o tada kruopščiai nuvalykite jį kempine. Galiausiai nuvalykite nešvarumus naudodami guminę stiklo valytuvo dalį, judėdami iš viršaus į apačią. Taip išvengsite dryžių, o langų valymas vyks daug greičiau ir efektyviau nei naudojant tradicinį būdą. Pasinaudojus šia gudrybe, jūsų langai blizgės ir į kambarį pateks daugiau šviesos. Jums nebereikės popierinių rankšluosčių ar senų laikraščių.

Gudrybė nuo aprasojusių langų

Ar jums atsibodo nuolat rasojantys langų stiklai? Šiai bėdai taip pat turime patarimą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sumaišyti skutimosi putas su alkoholiu ir glicerinu. Taip sukursite klampios konsistencijos skystį. Galite juo purkšti arba ištepti langus, o tada pašalinti priemonės perteklių. Po to tereikia viską nuplauti skysčiu. Atsiras plika akimi nematomas apsauginis sluoksnis, kuris neleis garams nusėsti ant stiklo ar veidrodžio paviršiaus. Arba naudokite tik skutimosi putas ir nuvalykite jas popieriniu rankšluosčiu. Tačiau šis metodas turi vieną nedidelį trūkumą – jis užima daugiau laiko nei pirmasis triukas. Nepriklausomai nuo to, kokį variantą pasirinksite, naudodamiesi juo atsikratysite erzinančios problemos.

langus

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt