Vanduo su česnaku – tikras orchidėjų gelbėtojas!

Įdomybės

Nusilpusią orchidėją vis dar galima atgaivinti! Tą padaryti gali paprastas naminis česnakinis vanduo. Net keista, kaip jam pavyksta visiškai atkurti gėlę! Žinoma, negalima ignoruoti kitų veiksnių, tokių kaip laistymas, kambario temperatūra, drėgmė bei apšvietimas.

Pažvelkite į viršuje (prieš) ir žemiau (po) esančią orchidėją. Tai tas pats augalas, tačiau 81 dienos skirtumu. Per šį laikotarpį jis buvo reguliariai tręšiamas česnakiniu vandeniu. Tai padaryti nėra sunku.

Į stiklainį 1 litro švaraus vandens įdėkite 2 susmulkintas česnako skilteles. Uždarykite stiklainį dangčiu ir palikite parai. Tokį tirpalą reikia paruošti kartą per 2 savaites, viena diena prieš laistymą! Po dienos nukoškite ir orchidėją palaikykite 2/3 tirpalo 15-20 minučių.

Atlikite šią procedūrą kas dvi savaites, kiekvieną kartą paruošdamas naują, šviežią tirpalą. Nepamirškite, kad orchidėjai taip pat svarbu bent 20 laipsnių temperatūra kambaryje, apšvietimas ir drėgmė. Jei laikysitės visų taisyklių, taip pat reguliariai tręšite orchidėją česnakiniu vandeniu, pastebėsite, kaip gėlė atgyja prieš jūsų akis, sužaliuoja ir įgauna jėgų, išaugina šviežias šaknis, lapus ir net sukrauna žiedus!

Išsamiau žiūrėkite vaizdo įraše:

https://youtu.be/dufEvnpcw2Y

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!