Vangos patarimai: kokie daiktai pritrauks laimę jūsų namuose?

Įdomybės

Pasaulyje garsi aiškiaregė Vanga padėjo daugeliui žmonių su savo patarimais. Jos rekomendacijos taikomos visoms gyvenimo sritims, įskaitant namų tobulinimą.

 

Vanga visada tikėjo, kad namai turi būti apsupti teigiamomis emocijomis. Šiuo tikslu ji patarė turėti namuose šiuos galios objektus, kurie gali pritraukti gerovę ir panaikins neigiamą energiją.

Stiprumo elementai namuose:

1. Pasagos turi galimybę pritraukti teigiamą energiją.

Kaip žinote, sėkmė visada yra ant arklio, todėl Vanga rekomendavo pakabinti pasagą prie įėjimo į namus, kad sėkmė visada galėtų laisvai patekti į jūsų namus.

2. Česnakai  yra viena iš efektyviausių priemonių, kurie gąsdina blogas dvasias. Jis turi būti pakabintas palėpėje po stogu, pastatytas rūsyje arba įėjimo durų kampe.

3. Medus  – namų gerovės simbolis. Tai būtina visiems, norintiems turėti laimę namuose. Jo buvimas namuose rodo, kad savininkai yra apsaugoti.

4. Virtuvėje reikalingi obuoliai.  Ryte ar naktį paliktas obuolys apsaugos jūsų namų energiją.

 

5. Veltiniai batai  – tai komforto, sveikatos ir ilgaamžiškumo simbolis. Likimas yra palankus namams, kuriuose visada bus pora veltinių batų.

6. Muilas  – būtinas dalykas bet kuriuose namuose. Visada laikykite rankoje paprasto muilo gabalėlį be aromatinių medžiagų ir dažiklių.

Tai padės ne tik nuplauti ligas, bet ir išgąsdins blogas dvasias.

7.  Bažnyčios žvakės ir piktogramos yra pirmoji gynyba. Kiekvienas kas turi tai, saugo save ir savo namus nuo bet kokio blogio.

 

8.  Veidrodis turi būti apvalus. Vanga sakė, kad yra laimingas tas savininkas, kuris turi savo namuose veidrodį.

Tačiau jis neturėtų matyti neigiamo: mirties, skandalų, ginčų – visa tai prisideda prie sunkiosios energijos kaupimosi.

9. Vilnos verpalai yra komforto ir ramybės simbolis. Kiekviena šeimininkė, turinti tokį kamuolį, prisidės prie namų laimės ir gerovės.

10. Gintaras tarnauja kaip talismanas ne tik prišaukti pinigus, bet ir ilgaamžiškumo bei sveikatos simbolį. Kiekvienas, turintis gintarą namuose, yra labai laimingas.

Šaltinis: zinoti.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!