Vangos pranašystė: „Trys seserys sukurs galingą slavų valstybę“

Be kategorijos

Legendinė bulgarų pranašė Vanga savo pranašystėse numatė ir specialią operaciją Ukrainoje, ir paskesniame pasaulyje.

Vanga gerbė Rusiją, tikėjo šviesia jos ateitimi.

Vanga gerbė Rusiją, tikėjo šviesia jos ateitimi.

Praėjusio amžiaus 90-aisiais Baba Vanga dėl kokių nors priežasčių pasakojo apie Ukrainos ateitį keliems „piligrimams“ iš Rusijos, atvykusiems į „asmeninių reikalų priėmimą“. Tada jie pranašautojo žodžiams neteikė didelės reikšmės, bet prisiminė. Ir po daugelio metų jie suprato, kad išgirdo pranašystes, kurių daugelis jau išsipildė.

Apie tai, ką Vanga konkrečiai pranešė, liudininkai kalbėjo nuo 2019 m. vasario mėn., įskaitant televizijos laidas „Leisk jiems kalbėti“, „Tiesą sakant“ ir „YouTube“ kanaluose, kurie save laiko šviečiančiais. Tai reiškia, kad jie prasidėjo gerokai anksčiau nei dabartinis eskalavimas, įvykęs 2022 metų vasario 24 dieną, ir dar prieš tai, kai Ukrainos prezidentu tapo Volodymyras Zelenskis.

Vangos pranašystė apie Ukrainą

Štai kas žinoma iš vadinamojo Vangos krikštatėvio Sergejaus Kostornio žodžių – to paties, kuris kažkada tikino iš jos išgirdęs spėjimą apie lemtingą „ penkių dvejų dieną “. Jie kalbėjosi 1995 m. arbata.

Sužinojusi, kad Sergejus gimė Kursko srityje, esančiame netoli Ukrainos, Vanga pasakė: „Karas ten bus baisus… jie žudys vienas kitą…“

Tada ji sumurmėjo: „Ateis parakas – išjudins karą. Tada ateis žalias valdovas – linksmas, visiems patiks, bet jis nuves žmones vos ne į vergiją… padarys baisų dalyką, suplėšys tėvynę į gabalus, tauta skirsis, pakeis žmonių tikėjimas…”.

„Parakas“, reikia suprasti, tai yra Porošenkos slapyvardis, o linksmas žalias valdovas, kaip galima numanyti, yra Ukrainos prezidentu tapęs Zelenskis.

1993 metais Vanga žurnalistui Konstantinui Dolgovui, gimusiam Donecke, pasakė: „Juodoji žemė tavo tėvynėje susimaišys su krauju… kaimynas sumuš kaimyną…“

1996 metais Vanga apie konfliktą pasienyje su Rusija savo vertėjui Stojanui Petrovui kalbėjo: „… žmonės bus susiskaldę… brolis eis prieš brolį… bus pralietas kraujas…“. Ką tuomet turėjo galvoje močiutė, Stojanas nesuprato, manė, kad tai – Pabaltijis.

Vangos pranašystė apie „tris slavų seseris“

„Taika tikrai ateis, konfliktas išsispręs, kai broliai atsisuks vienas prieš kitą, o jaunesnysis pasiduos vyresniajam“, – apie Vangos žodžius kalbėjo Stojanas Petrovas.

„Turėsite Vladimirą“, – sakė Vanga Dolgovas, turėdamas omenyje Jelciną pakeisiantį prezidentą. Jis gyvens ilgai, išlaisvins Ukrainos žmones ir paims juos savo globon. Dar kartą pabrėžiu, kad Dolgovas tai išgirdo 1993 m.

Wang padrąsino Kostorny žodžiais: „Dievo Motina saugo Rusiją … sugrįš su ja buvusios šalys …“. Ir ji labai nustebo: „…atsiras galinga slavų valstybė, į kurią susijungs trys seserys slaviškos – Rusija, Baltarusija, Ukraina… Ir ten įeis Graikija, ir Serbija, ir Bulgarija…“ Pastaroji net nereikės palikti Europos Sąjungos, nes „… Europos Sąjunga žlugs, Rytai ją sutraiškys…”

Pranašystes apie Ukrainą išgirdo keli Vangos lankytojai, tarp jų ir jos vertėjas.

Pranašystes apie Ukrainą išgirdo keli Vangos lankytojai, tarp jų ir jos vertėjas.

Liudininkų nuomonės apie tai, kiek ilgai teks laukti lemtingų pokyčių, skiriasi. Vieni mano, kad regėtojas turėjo omenyje 7 metus, kiti mano, kad 25–30. Bet nuo kurios datos jie skaičiuojami, jie menkai atstovaujami.

Tai neateis iki Antrojo pasaulinio karo. Kostorny teigimu, Vanga jos nenumatė. Bent jau jam. Ji pranašavo, kad praėjus 20 metų po slavų valstybės atsiradimo, žmonija atsisakys sienų, sukurs pasaulinę vyriausybę ir priims vieną religiją.

Beje, vienos slavų valstybės atsiradimą po Rusijos vėliava pranašavo ir Sarovo Serafimas. Jis numatė sunkius išbandymus, pavojus ir kančias kelyje. Jis ugdė atgailauti už nuodėmes, stiprinti stačiatikių tikėjimą ir išsaugoti pamaldumą. Tada Dievas neleis sunaikinti Rusijos ir padės sutriuškinti visus jos priešus.

Šaltinis: kp.ru

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!