Vasilisa Volodina ant trijų laimingiausių zodiako ženklų šį lapkritį

Vasilisa Volodina ant trijų laimingiausių zodiako ženklų šį lapkritį Horoskopai

Vasilisa Volodina prognozuoja, kad lapkritis bus vienas geriausių išeinančių metų mėnesių ir suteiks visiems be išimties zodiako ženklų atstovams savo laimės gabalėlį.

Tai palengvina tiesioginis planetų judėjimas šiuo metu ir unikalus dangaus įvykis, vadinamas „milijonierių aspektu“, kuris dažnai atneša dovaną didelių pinigų ir šlovės pavidalu.

„Milijonieriaus aspektą“ žymi Jupiterio, didžiulės laimės planetos, ir Plutono, puikių finansų planetos, jungtis lapkričio 12 d. Mes turėsime laukti dar 13 metų panašaus šių dviejų aukštesnių planetų derinio.

Sau Vasilisa išskiria tris zodiako ženklus, kurie, jos manymu, pirmauja daugiausia, o ypač lapkričio mėnesį.

Pirmieji sąraše yra Skorpionai ir nenuostabu, nes tai jų mėnuo! Jų ženklą sekanti saulė pavers jas tik šio laikotarpio žvaigždėmis, energizuos ir pakels į naują aukštesnį kūrybinį ir socialinį lygį.

Be abejo, asmeniniame gyvenime reikėtų tikėtis malonių staigmenų, daugelis Skorpionų gali susitikti su savo sielos draugu. Todėl, mieli Skorpionai, kiek įmanoma, nesėdime namuose, daugiau bendraujame ir einame pas žmones, nes būtent tuo metu sėkmė gali laukti už kampo!

Antras sąraše yra Vandenis. Pasak Vasilisa, būtent lapkritis daugeliui Vandenių gali atnešti jų puoselėjamų svajonių išsipildymą. Šis mėnuo yra labai svarbus, nes jis yra pagrindas Vandenio sėkmei karjeroje 2021 m. Taip pat šio ženklo atstovų laukia sėkmė srityse, susijusiose su užsienio partneriais, kelionėmis. Ir meilės įspūdžiai gali apimti netikėtai. Svarbiausia tikėti savimi ir viskas tikrai pasiseks!

Tris mega laimingųjų lapkritį uždaro Zodiako ženklo Žuvys atstovai. Šiuo metu prieš jus visos durys atsidaro ir visur dega žalia šviesa. Todėl Žuvys darbe lengvai aplenks visus konkurentus ir blogai linkinčius žmones bei užims norimas karjeros aukštumas. Be to, šiuo metu galite atkurti anksčiau prarastus ryšius ir santykius, kurie jums yra svarbūs, ir papildyti savo kontaktus su reikalingais ir svarbiais žmonėmis. Lapkričio pabaigoje pradėti projektai bus sėkmingi!

Reklama