Vasilisa Volodina įvardijo keturis Zodiako ženklus, kurių juoda juosta išnyks iki savaitės pabaigos

Vasilisa Volodina įvardijo keturis Zodiako ženklus, kurių juoda juosta išnyks iki savaitės pabaigos Horoskopai

Populiari astrologė Vasilisa Volodina įvardijo 4 zodiako ženklus, kurių juoda juosta išnyks iki rugsėjo 20 d.

Šių ženklų atstovai pagaliau galės atsisveikinti su visais laikinais sunkumais, trukdžiusiais judėti pirmyn ir trikdančiais ramybę.

Daugelis žmonių, kurie gimė po šiais 4 ženklais, galės įgyvendinti savo senas svajones.
Galime drąsiai tikėtis, kad kartu su juoda juostele išnyks pinigų trūkumas ir asmeninės problemos, bus išspręsti visi prieštaringai vertinami klausimai, į kuriuos anksčiau nebuvo atsakyta.

Gyvenimas susideda iš juostų – baltos, pozityvios juostos, kai viskas vyksta kaip laikrodis ir juoda juostelė, kai viskas krinta iš rankų ir atrodo, kad gyvenime nėra jokio tarpo.

Iki rugsėjo 20 dienos į 4 zodiako ženklų gyvenimą įsiverš derlingų naujienų uraganas, viskas nukris nuo žemės ir net bus keletas būdų, kaip pagerinti gyvenimo kokybę.

Laikotarpis yra labai palankus.

Tai tapo įmanoma dėl stiprių žvaigždžių globėjų įtakos. Jų sėkminga vieta žymėjo baltos, teigiamos juostos pradžią 4 zodiako ženklų gyvenime.

Jaučiai galės patys pajusti, kaip juoda juosta palieka jų gyvenimą, o ją pakeis finansinės sėkmės ir pergalių asmeniniuose santykiuose laikas.

Dings viskas, kas atitolo nuo artimųjų ir privertė sunerimti šio ženklo atstovus. Šeimos santykiuose ateis dar vienas medaus mėnuo ir partneriai grįš į tas dienas, kai Jaučiai ką tik sutiko savo artimuosius.

Verslo Jaučiai bus ant arklio ir galės gauti geriausius klientų pasiūlymus.

Liūtai, turintys prieštaringų teisinių problemų, juos spręs iki rugpjūčio 20 dienos. Pergalė bus ženklo atstovams.
Dabar niekas negali jiems trukdyti mėgautis tuo, kas jiems patinka.

Profesinė sritis tik džiugins Lvovą, padės pagerinti materialinę gyvenimo pusę ir suteiks teigiamų emocijų iš galutinio rezultato. Tomis pačiomis dienomis bus išspręsta situacija su artimaisiais, ilgą laiką persekiojusi Liūtus.

Svarstyklės jaudinasi ir mano, kad juoda juosta niekada nepaliks jų gyvenimo. Veltui. Pasak astrologo, būtent ženklo atstovai taps vertingiausio žvaigždės globėjų prizo savininkais.

Išsipildys visos drąsiausios ženklo atstovų svajonės.

Reikia tik sukaupti drąsą ir nepasiduoti stipriems oponentams.

Juodos juostelės išnykimas iš Svarstyklių gyvenimo visiškai priklauso nuo jų drąsos ir požiūrio į sėkmę. Tik tada įsimylėjėliai gaus abipusiškumą, o tie, kurie svajoja apie turtus, taps didelių pinigų savininkais.

Šaulys taip pat gali nusiraminti ir pamiršti problemas. Viskas, kas buvo anksčiau, išnyks kaip rytinė migla.

Pinigų klausimai ir blogos skolos Šauliui nebereikėtų jaudinti. Iki rugsėjo 20 dienos jie grąžins visus savo pinigus ir net sukauptas palūkanas.

Tie ženklo atstovai, kuriuos apgavo nesąžiningi tiekėjai ar nekilnojamojo turto vystytojai, gali nesijaudinti. Tokie rimti klausimai bus išspręsti per naktį Strelcovo naudai.

Reklama