Vasilisa Volodina įvardijo tris Zodiako ženklus, ant kurių rugsėjo mėnesį kris laimės srautas

Vasilisa Volodina įvardijo tris Zodiako ženklus, ant kurių rugsėjo mėnesį kris laimės srautas Horoskopai

Laimė yra labai subjektyvi sąvoka: vieniems ji slypi piniguose, kitiems – meilėje, o kitiems – vidiniame tobulėjime ir asmeniniame augime. Vasilisa Volodina padarė rugsėjį horoskopą, kuriame pagal zodiako ženklą išskyrė tris laimingus šio mėnesio žmones. Būtent šiems žmonėms pasiseks patirti tą ilgai lauktą laimę – kiekvienam savo.

Vėžiai pagaliau gali tapti tikrai laimingi, ir jie patirs teigiamų pokyčių nuo pat pirmųjų rugsėjo dienų. Tačiau nieko neįvyks, jei šio ženklo atstovai nenorės dėti jokių pastangų.

Vėžiai įpratę patys viską daryti ir niekuo nepasikliauti, tačiau stebuklo lūkesčiai gali juos atpalaiduoti, jie norės pailsėti ir tiesiog gauti dosnią Visatos dovaną. To bent jau kol kas negalima padaryti, perspėja astrologas.

Tik už sunkų darbą žvaigždės dosniai apdovanos Vėžius, ir tai galioja absoliučiai visoms gyvenimo sritims – jie galės gauti viską, apie ką svajojo daugelį metų.

Avinas

Avinuose pagrindinis vaidmuo siekiant laimės vėl bus įgimta sėkmė, kurią Visata jiems skyrė.

Šie žmonės yra aktyvūs patys, o Aukštųjų pajėgų palankumas yra dar viena garantija, kad jie visada pasiekia tai, ko nori, ir gauna viską, ko nori. Avinams laimė yra nuolatinis judėjimas pirmyn, tikslų siekimas, tuo tarpu jiems daug svarbiau ne patys tikslai, o procesas.

Rugsėjis, remiantis Vasilisa Volodina prognoze, Avinams suteiks daug naujų pasiekimų ir lepins visuomenės pripažinimą, o tai labai pralinksmins jų pasididžiavimą.

Šio Zodiako ženklo atstovai pajus visišką gyvenimo pasitenkinimą – tiek norų pasiekimo procesas, tiek iš to kylančios premijos juos nepaprastai pradžiugins.

Vandenis

Vandeniai yra dar vienas laimingasis pirmąjį šių metų rudens mėnesį. Jie moka atkreipti dėmesį į visus gyvenimo aspektus ir džiaugtis kiekviena smulkmena, kiekviena gyvenama akimirka.

Šie žmonės geba linksmintis ir būti laimingi, nes džiaugsmo priežastį randa beveik visame, kas juos supa.

Vandeniai nesunkiai sutiks viską, ką jiems suteiks rugsėjis. Tai gali būti žinios, patirtis ar tiesiog ryškūs įspūdžiai ir emocijos.

Šio Zodiako ženklo atstovai visada yra pokyčių ir kažko nežinomo, o rugsėjį jie atras dar daugiau savo asmenybės ir juos supančio pasaulio, kitų žmonių aspektų, vadinasi, jie taps dar laimingesni.

Reklama