Vasilisa Volodina: pagrindiniai 2021 m. Įvykiai kiekvienam zodiako ženklui

Vasilisa Volodina: pagrindiniai 2021 m. Įvykiai kiekvienam zodiako ženklui Horoskopai
Prieštaringai vertinami keliamieji metai 2020 pagaliau eina į pabaigą.

Dinamiški, stabilūs ir pozityvesni 2021 metai skuba juos pakeisti. Naujųjų metų sėkmė užtikrins sėkmės ir sėkmės planetos perėjimą į galingesnį Vandenio ženklą.

Taip pat perpus sumažėja mėnulio užtemimų, kurie kažką atima, skaičius. Taip, ir asmeninės planetos džiugins, Venera ir Marsas šiais metais nekels problemų dėl jų retrogrado, nesudarant kliūčių finansams ir partnerystei.

Ryškiausias aspektas 2021 m. Bus Urano ir Saturno aikštė. Norint pasiekti maksimalių rezultatų 2021 m., Nepaprastas požiūris ir atsikratymas senojo taps garantu.

Šių metų laiminguosius, kuriuos lydės sėkmė Jupiteryje, galima drąsiai vadinti: Vandeniais, Dvyniais, Svarstyklėmis, Šauliais ir Avinais. Nuo 2021 m. Gegužės 12 d. Iki liepos 28 d. Estafetės varžybos atiteks: Žuvims, Skorpionams, Vėžiams, Ožiaragiams ir Jaučiams.

Avinas jums, pagrindinė metų tema yra jūsų finansai, o jūsų draugai jums tai labai padės.

Jautis , jūsų pagrindinė užduotis yra sutelkti dėmesį į savo karjerą ir nepriimti drastiškų sprendimų asmeniniuose santykiuose.

Dvyniai , jūsų užduotis yra dirbti save tobulinant ir labiau pasitikėti savo partneriais.

Vėžys , stabilumas yra šių metų šūkis, tačiau geriau neimti paskolų, ypač iš draugų ir šeimos.

Liūtai , darbas yra sritis, į kurią reikia sutelkti dėmesį, nes asmeninis gyvenimas tave tik nudžiugins.

Mergelės , pagrindinis šių metų uždavinys yra atsakingas pareigų vykdymas darbe ir namuose, galimos netikėtos kelionės į užsienį.

Svarstyklės , susitelksite į vaikų temą, savo pomėgius ir meilę, tačiau reikėtų vengti ekstremalaus sporto ir situacijų.

Skorpionai , šeimos santykiai ir nekilnojamasis turtas šiais metais bus pagrindiniai, finansų sektoriuje reikia būti kuo protingesniam.

Šauliai , šie metai pasiners į bendravimo, kelionių, švietimo temą, kuri padės susidūrus su sunkumais darbe.

Ožiaragiai , jūsų laukia stabilumo laikotarpis piniginiais klausimais, tačiau vaikų ar pomėgių klausimai gali atidėti šį šaltinį.

Vandeniai , pagrindinė metų tema bus jūsų tobulėjimas ir tobulėjimas, ypatingą dėmesį skirkite artimiems ir brangiems žmonėms.

Žuvys , jūs turite unikalių perspektyvų keliauti į užsienį ir kūrybiškai, tačiau netikėtos situacijos su seserimis, broliais ar kaimynais gali reikalauti jūsų aktyvaus dalyvavimo.

Reklama