Vasilisa Volodina papasakojo, ko tikėtis zodiako ženklams 2022-ųjų kovą

Horoskopai

Vasilisa Volodina kalbėjo apie tai, ką žvaigždės ir planetos paruošė visiems zodiako ženklams 2022 m. Astrologė davė patarimų, kaip praleisti šį laikotarpį, kad jis pasisektų.

Kas laukia kovo mėnesį Avinų, Jaučių, Dvynių ir Vėžių

Avinas

Pirmasis pavasario mėnuo ugningajai Zodiako rato atstovei bus itin ramus. Įspūdingi įvykiai neįvyks. Laikotarpis bus tolygus, be nereikalingos veiklos. Tačiau nė vieno negalima sėdėti be darbo. Tie Avinai, kurie nori pasiekti sėkmės, turėtų dėti visas pastangas.

Jautis

Pirmąjį pavasario mėnesį Jautis turės galimybę kilti karjeros laiptais. Labiausiai pasiseks atkakliesiems zodiako rato atstovams. Astrologė patarė saugotis pavydžių žmonių – iš jų pusės gali kilti apkalbų.

Dvyniai

Laikotarpis bus sėkmingas asmeninėje gyvenimo sferoje. Tie, kurie yra vieniši, gali susitikti su savo sielos draugu ir pradėti santykius. Jau susituokusieji pasieks harmoniją ir supratimą su mylimuoju. Be to, Volodina patarė daugiau dėmesio skirti finansinei gyvenimo sferai.

Vėžys

Anot astrologės, laikotarpis bus aktyvus. Didesnio dėmesio pareikalaus tiek finansiniai, tiek darbo klausimai. Astrologė patarė visą laikotarpį būti dvigubai dėmesingesniam.

Kas laukia kovo mėnesį Liūto, Mergelės, Svarstyklių ir Skorpionų

Liūtas

Pirmojo pavasario mėnesio viduryje Liūtai galės įrodyti save darbe, o tai kupina karjeros laiptų kilimo ar didelės premijos. Astrologė patarė prieš veikiant gerai pagalvoti, išanalizuoti kiekvieną žingsnį. Tada galėsite išvengti klaidų.

Mergelė

Pavasario pradžia Mergelėms bus romantiška. Daugelis laisvų ženklo atstovų galės rasti savo sielos draugą, rasti šeimos laimę. Pagrindinis Volodinos patarimas – neprarasti realybės jausmo ir nefantazuoti apie tai, ko nėra.

Svarstyklės

Svarstyklėms savo kelyje teks įveikti daugybę kliūčių. Volodina patarė nepasiduoti ir nepanikuoti. Bėdų nepavyks palaužti, o atvirkščiai – jos dar labiau sustiprins Svarstykles.

Skorpionas

Skorpionai turėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą, nes tikėtini negalavimai. Pastebėjus pirmuosius sveikatos problemų požymius, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Kas kovo mėnesį laukia Šaulio, Ožiaragio, Vandenio ir Žuvų

Šaulys

Nuo pat mėnesio pradžios į akis iškils finansiniai klausimai. Astrologė patarė jiems skirti daugiau dėmesio, kad nepakliūtų į finansinę duobę. Be to, pavasario mėnuo suteiks galimybę papildomai užsidirbti.

Ožiaragis

Pavasario pradžia daugeliui Ožiaragių bus rami. Darbo, taip pat buities reikalai netrukdys. Astrologė patarė pailsėti ir pailsinti mintis bei kūną.

Vandenis

Asmeninis Vandenio gyvenimas sužibės ryškiomis spalvomis. Vieniši ženklo atstovai susiras vertą partnerį. Tačiau svarbu į tai, kas vyksta, žiūrėti realiai ir nestatyti oro pilių.

Žuvys

Profesiniame gyvenime būna gerų laikų. Žuvims, kurių veikla susijusi su kūryba, seksis. Volodina rekomendavo maksimaliai skirti laiko darbui, tada visi tikslai bus pasiekti.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!