Vasilisa Volodina pranašauja Mergelėms gyvenimo pasikeitimą

Vasilisa Volodina pranašauja Mergelėms gyvenimo pasikeitimą Horoskopai

Rimtos ir žemiškos Mergelės nemėgsta drastiškų pokyčių, tačiau šią savaitę jų nebus išvengta. Jų gyvenime vos per kelias dienas įvyks įvykiai, kurie apvers jų kasdienybę.

Pagrindinis žodis šiuo atveju yra „pokyčiai“. Sunku nuspėti, kas tiksliai nutiks kiekvienu konkrečiu atveju, tačiau senojo Mergelės gyvenimo neliks.

Nenaudinga bandyti viską apskaičiuoti ir galvoti, kaip įprasta – šį kartą tai neveiks. Dabar labai svarbu pasiruošti tam, kas įvyks.

Kaip tai padaryti? Visų pirma reikia žinoti faktą: gyvenimas neišvengiamai keičiasi.

Tai ypač pasakytina apie 2020 m. Ir vėliau, kai pasaulis žengia į naują erą. Todėl pokyčiai turėtų tapti kažkuo įprastu ir kasdieniu, verta tai suvokti ir nustoti dėl to nerimauti.

Nerimo sutrikimas tik nuodija gyvenimą ir neleidžia jam mėgautis. Šią savaitę labai svarbu atkreipti dėmesį į savo sveikatą.

Turite pakankamai miegoti, tinkamai maitintis ir gerti alkoholį. Be to, labai naudinga daryti tai, kas malonu sielai.

Tai turėtų būti daugiausia rami veikla, teikianti džiaugsmo. Meditacija ir psichinis dialogas su savimi tyloje bus ypač naudingas.

Mėgstamiausia knyga gali pasiūlyti teisingą išeitį iš situacijos, jei ją pradėsite skaityti ne nuo pradžių, o nuo atsitiktinės vietos. Tai žinant, pokyčius bus daug lengviau suvokti ir perkelti, priimant juos kaip naują tikrovės dalį.

Reklama