Vasilisa Volodina prognozavo, kad lapkritis taps kaip viena didelė balta juostelė trims zodiako ženklams

Vasilisa Volodina prognozavo, kad lapkritis taps kaip viena didelė balta juostelė trims zodiako ženklams Horoskopai
Gyventi neatsigręžiant atgal, gyventi taip, kaip širdis nori, gyventi taip, kaip reikalauja siela – argi ne laimė? Bet ne visi ir ne visada tai gauna! Vasilisa Volodina prognozavo, kad lapkritis taps tokiu puikiu mėnesiu, kad jo laimės gabalą gaus beveik visi.
Didelė balta juosta apims tris laimingus, kuriems kelyje į tobulumą nebus jokių kliūčių. Lapkritį gyvenimas taps lengvesnis tik todėl, kad kosmoso energija pavers problemas pasiteisinimu pereiti kažką praeities ir eiti į priekį.
Jei dabar turite kokių nors bėdų, kurių šaknys yra toli nuo jūsų praeities, galbūt vaikystės traumos ar jaunystės problemos, tada netrukus galėsite jų atsikratyti.
Gyvenimas suteiks jums galimybę drąsiai pereiti kliūtis ir skubėti pirmyn, link savo didžiausios laimės. Lapkritis patenkins visus jūsų poreikius, atims jūsų patirtis, apims lengvą magijos ir sėkmės miglą.
Jau dabar turėtumėte tikėti stebuklu, o tada jis atvyks jums, nelaukiant, kol Naujųjų metų išvakarėse pasigirs varpeliai.
Paaiškėjo, kad lapkritis Skorpionui taps balta juostele, žinoma, tai jo mėnuo, tai jo stichija, tai jo pasaka! Pirmas dalykas, kuris pagerės šio ženklo likime, yra asmeninis gyvenimas, meilė užvaldys jūsų galvą, emocijos nueis iš masto, užvirs aistros!
Lapkričio mėn. Skorpiono pasaulis bus tiesiog jo delne, taip pat bus viskas, apie ką jis ilgai svajojo, ko laukė, kuo tikėjo. Kartu su jūsų asmeniniu gyvenimu viskas kita pagerės, greičiausiai jūsų laukia ilgas kelias, kuris, beje, bus labai sėkmingas!
Vasilisa Volodina pažymi, kad lapkritis Vandeniams suteiks daug laimės, nepaisant visų sunkumų, jie pasieks visus nuostabiausius. Prieš jus atsiveria puikios perspektyvos kelionių atžvilgiu, dabar galite pradėti rašyti norų žemėlapį, nes netrukus jie visi bus įvykdyti vienas po kito.
Aukštų santykių, puikių jausmų ir didelių pinigų pasaulis bus jūsų kojose, ir jums tereikės pasirinkti, nuo ko pradėti savo kelionę į naują gyvenimą. Kažkas jums sako, kad pirmiausia norėtumėte užmegzti santykius, o tada pradėti užkariauti profesines aukštumas, ir tai yra jūsų teisė!
Vasilisa Volodina prognozavo, kad lapkritis taip pat taps didele balta juostele visiems gimusiems po Žuvų ženklu. Sunku įsivaizduoti, kiek palaiminimų ant jų galvos kris šį mėnesį, jie grąžins viską, kas buvo prarasta, viską, kas buvo prarasta, gaus tai, ko seniai teisingai nusipelnė.
Lapkričio mėnesį Žuvys galės atkurti santykius, kurie buvo sunaikinti per klaidą, taip pat jie gali sukurti visiškai naują jausmą, tvirtą ir tikrą. Darbe Žuvims seksis visais klausimais, apeis pagrindinius varžovus ir gaus ne tik atlyginimo padidėjimą, bet ir pasiūlymą už naujas puikias pareigas!
Reklama