Vasilisa Volodina savaitės nuo 2020 m. Spalio 5 iki spalio 11 dienos horoskopas

Vasilisa Volodina savaitės nuo 2020 m. Spalio 5 iki spalio 11 dienos horoskopas Horoskopai

Vasilisa Volodina – rašytoja, televizijos laidų vedėja ir astropsichologė, turinti ilgametę patirtį. Jos prognozės visada optimistiškos ir kupinos naudingos informacijos. Ji žino viską apie žvaigždes ir dalijasi savo žiniomis su žmonėmis.

Pirmąją pilną spalio savaitę valdys teigiama žvaigždžių energija. Manoma, kad šios septynios dienos taps lemtingos ir labai svarbios daugeliui iš mūsų. Daugeliu atžvilgių tai bus įmanoma dėka Plutono, kuris atsikratė retrogrado.

Avinas

Avinas savaitės viduryje gali pavydėti. Veiksmingi sąmokslai padės jums su tuo susidoroti ir tęsti kelionę be šio pražūtingo jausmo. Tai bus laikas, kai jokiu būdu neturėtumėte įkišti stipino į artimųjų ratus ir pažeisti jų asmeninę erdvę. Turite suteikti laisvę savo sielos draugams, vaikams, draugams.
Darbe Avinui pasiseks labiau, jis dirbs tose srityse, kuriose nuolat bendraujama su žmonėmis. Jiems bus daug lengviau rasti bendrą kalbą su kolegomis ar klientais. Tai reiškia, kad bus galima padidinti pajamas, autoritetą kitų akyse. Galite dalyvauti interviu, ieškoti naujo darbo.

veršelis

Manoma, kad šią savaitę Jautis gaus didelį finansinį pelną. Jie galės ne tik pelningai pirkti ar parduoti bet ką, bet ir pasiekti naujų aukštumų versle, darbe. Tai ypač pasakytina apie kūrybinių profesijų atstovus. Be to, nestandartinis ir kūrybiškas požiūris padės meilėje – ieškant sielos draugo.
Vienintelis dalykas, dėl kurio Jaučiai turi jaudintis, yra jų sveikata ir energija. Kad galėtumėte visada būti geros formos, turite laikytis septynių auksinių sveikatos palaikymo taisyklių. Jei esate neatsargus sau, galite likti pašalinis. Jaučiai turėtų viską atidžiau planuoti.

Dvyniai

Žvaigždės ir planetos padės Dvyniams šią savaitę įveikti visas įmanomas kliūtis. Tai stebuklingas laikas, kai šio ženklo žmonės gali labai pakeisti savo gyvenimą. Kaip šalutinį poveikį galite pastebėti, kaip auga artimųjų nepasitenkinimas kiekviena smulkmena. Ekspertai pataria Dvyniams naudoti susitaikymo ritualus.
Nedidelių nesutarimų gali nutikti bet kurią dieną, tačiau turėdami tinkamą norą ir nusiteikę, lengvai apeinate kivirčus ir nepasitenkinimą. Pačioje savaitės pabaigoje verta atsipalaiduoti su artimaisiais, tačiau be nereikalingo šurmulio ir kelionių į sausakimšas vietas. Šią savaitę bus naudinga skirti maloniai aplinkai savo namuose sukurti. Šiuo atžvilgiu bus naudingas bendras valymas.

Vėžys

Vėžiai turėtų pradėti savaitę spręsdami bendras šeimos problemas, padedami artimųjų ir draugų. Patartina būti laiku prieš antradienį, kai žvaigždės ir planetos pradės darniai bendrauti ir suteiks šiems žmonėms maksimalią sėkmę asmeniniuose reikaluose. Tai bus tobula savaitė naujoms pradoms, finansinei veiklai, apsipirkimams.
Nuo antradienio Vėžiai galės ieškoti savo pašaukimo. Tai puikus laikas kūrybinei veiklai, bendravimui su labiau pažengusiais ir sėkmingesniais žmonėmis. Iš jų galite daug ko išmokti, sužinoti iš jų keletą paslapčių ir naudingų gudrybių. Taip pat galite atsidėti mokymuisi, skaitymui, kalbų mokymuisi.

Liūtas

Finansinė sritis liūtams bus svarbiausia, bet ne pati produktyviausia ir sėkmingiausia sėkmė. Tvirta pinigų surinkimo apeiga padės ištaisyti padėtį. Reikia atsiminti, kad nuo spalio 5 dienos ateina laikas atsikratyti visų nereikalingų dalykų. Atėjo laikas išvalyti namus nuo šiukšlių ir nereikalingų daiktų. Taip pat būtina išvalyti informacinę erdvę – pašalinti pašto ir socialinių tinklų šlamštą, nereikalingus failus kompiuteryje.
Lvovo meilės sferoje laukia malonios ir neplanuotos staigmenos. Galbūt kita pusė sėkmingai užmirš kokį nors neseniai vykusį ginčą ar kivirčą. Vienišiems Liūtams pavyks sutikti žmogų, kuris iškart patiks. Šiek tiek iniciatyvos nepakenkia.

Mergelė

Mergelė pradeda laikotarpį, kai labai svarbu kuo daugiau bendrauti su pozityviais žmonėmis, taip pat su stipriausio charakterio Zodiako ženklų atstovais. Iš tokių žmonių galite daug ko išmokti: jie dažnai išlieka tikslingi ir pozityvūs, nepaisant to, kas vyksta aplink juos. Būtent tokio įgūdžio trūkumas Mergelėms dažnai trukdo pasiekti sėkmės.
Šią savaitę būtina siekti vidinės harmonijos, savirealizacijos, taip pat kitų gerumo ir atleidimo. Tai bus išlaisvinimo iš dvasinių šiukšlių, kauptų per daugelį savaičių ir mėnesių, laikas. Per šias septynias dienas Mergelės galės atsikratyti vidinių prieštaravimų. Nereikia trikdyti ramybės argumentais ir negatyvumu.

Svarstyklės

Svarstyklėms šią savaitę netrukdys žvaigždės ir planetos. Tai reiškia, kad atėjo laikas svajoti ir galvoti apie ateitį. Šio ženklo žmonių traukos įstatymas taps dvigubai aktualus. Galite žymiai pasižymėti finansų ir meilės srityse. Norėdami tai padaryti, verta tikėti stebuklais ir savimi.
Arčiau spalio 10 d. Svarstyklės gali norėti izoliuoti save nuo žmonių ir būti vienišos. Neneigkite to sau. Reikia įsiklausyti į intuiciją ir jausmus, taip pat atidžiai pažvelgti į mažus likimo ženklus. Savaitės pabaigoje neikite į ilgas keliones. Smulkios komandiruotės bus naudingos spalio 5–8 dienomis.

Skorpionas

Pirmoji šios savaitės diena yra sunkiausia. Pirmadienį Skorpionai gali patirti emocinių problemų, vidinio disonanso. Taip yra dėl padidėjusio žvaigždžių ir planetų aktyvumo. Sąmonėje gali susidaryti nauji blokai ir barjerai, kuriuos reikia kuo greičiau pašalinti. Tam pravers dvasinės praktikos ir poilsis.
Skorpionai neturėtų ieškoti atsakingų už savo klaidas ir problemas. Šią savaitę jokiu būdu neturėtumėte perkelti atsakomybės kitiems žmonėms: tai kupina kivirčų ir pagarbos praradimo. Horizonte gali atsirasti naujų galimybių. Draugai, kolegos ir šeima padės jums juos peržiūrėti. Jūs turite išklausyti jų patarimus.

Šaulys

Šią savaitę Šaulys gali jausti, kad sėkmė juos apėmė. Yra trys būdai susigrąžinti sėkmę, jei taip yra. Labai svarbu derintis prie geriausio, tada viskas bloga apeis šio ženklo žmones. Nepasiduokite baimėms ir abejonėms – tai tolygu prarasti. Priešai tik ir laukia, kol Šaulys taps silpnas.
Vietoj to, nusiteikite sau kuo geriau. Žvaigždės ir planetos padės suprasti, kad ateityje nėra problemų. Horizonte gali būti tam tikrų sunkumų, tačiau jie yra mūsų gyvenimo dalis. Reikėtų vengti baimių ir melo. Jūs turite tinkamai suvokti viską, kas vyksta aplink, ir nebijoti skatinti naujų idėjų.

Ožiaragis

Ožiaragius pirmosiomis savaitės dienomis gali sulaikyti tokie jausmai kaip pavydas, baimė, pavydas. Tai gali sukelti meilės ir darbo komplikacijų. Būtina nuslopinti neigiamų minčių srautus savyje ir nepalūžti kitiems, jei kažkas negerai. Romantiškas vakaras, mintys apie kažką malonaus padės visa tai įveikti. Taip pat naudinga naudoti apsaugos metodus dirbant su toksiška aplinka.
Žvaigždės nenori, kad Ožiaragiai dabar planuotų kažką didelio. Vietoj to, šio ženklo žmonės turėtų mėgautis akimirka ir gyventi čia ir dabar. Bet kuri teigiama iniciatyva darbe, darbuose ir meilėje Ožiaragiams virs laimė. Nereikia laukti orų prie jūros. Jei ko nors nori, reikia judėti šia linkme.

Vandenis

Vandenis turėtų saugotis pavydžių žmonių ir priešų. Penki įrodyti metodai šiuo atžvilgiu bus kuo produktyvesni ir naudingesni. Verta imtis darbo savarankiškai, be jokios pagalbos. Tai ypač pasakytina apie kūrybiškumą. Geriau reklamuoti savo idėjas savarankiškai, be paramos.
Antroji savaitės pusė puikiai tinka didelės vertės pirkimams. Bus galima atsiskaityti už būsimas atostogas, nusipirkti drabužių, nusipirkti automobilių ir nekilnojamojo turto. Labai svarbu likus kelioms dienoms iki pirkimo nuspręsti dėl šaltos galvos. Taip pat naudinga investuoti pinigus į savo plėtrą.

Žuvys

Manoma, kad savaitės pradžioje žuvys patirs energijos nuosmukį, o tai neigiamai paveiks jų savijautą ir produktyvumą. Tai taip pat gali neigiamai paveikti šeštąjį pojūtį. Trys paprasti pratimai kiekvienai dienai padės ugdyti intuiciją ir padaryti ją atsparesnę neigiamam žvaigždžių ir planetų poveikiui ateityje.
Meilės sferoje Žuvims laikinai nustos pasisekti, tačiau sėkmė joms nusišypsos verslo ir darbo srityse. Retkarčiais galimi neplanuoti pinigų priėmimai, padidinta motyvacija ir įkvėpimas. Tai bus labai svarbus laikas visiems, kurie užsiima numeriais – buhalteriams, kasininkams, banko darbuotojams.
Reklama