Vasilisa Volodina spalio 9-19 dienomis: didelių pinigų ir netikėtų perspektyvų laikas

Vasilisa Volodina spalio 9-19 dienomis: didelių pinigų ir netikėtų perspektyvų laikas Horoskopai

Vasilisa Volodina mums pateikė spalio vidurio horoskopą, kuris labai pradžiugino pirmuosius skaitytojus. Dabar mes laikome savo pareiga dalintis šia aktualia informacija su jumis, galbūt tai padės jums pasiekti sėkmę.

Laikotarpis nuo spalio 9 iki spalio 19 dienos, pasak astrologo, kelia daug ryškių staigmenų, daugiausia susijusių su pinigine sfera. Žmonėms, kurių profesijos yra tiesiogiai susijusios su finansais, gali atsiverti tiesiog neribotos perspektyvos.
Labai svarbu atsižvelgti į tai, kad pinigai negali patekti iš dangaus patys, o jūs turėsite reikšmingai prisidėti prie savo laiko ir žinių. Bet visa tai greitai atsipirks ir duos vaisių ateičiai, karjeros augimui, atlyginimų padidėjimui ir savo verslo pradžiai, apsvarstykite tai savo kišenėje.
Jei pagal savo veiklos pobūdį esate toli nuo finansų, tuomet jums yra puikių naujienų, kurios privers jus galvoti apie ateitį. Faktas yra tas, kad spalio viduryje gausite kolegų iš savo pagrindinės buveinės ar net konkurentų pasiūlymus.
Šis pasiūlymas nuskambės dvejopai, turėsite daug ką pakeisti savo gyvenime, galbūt net persikelti į kitą miestą. Bet tai, kas jums bus pasiūlyta, tikrai verta apsvarstyti šį, iš pirmo žvilgsnio, rizikingą pasiūlymą.
Pakeitus darbą ar pareigas, seka ne mažiau netikėti asmeninio gyvenimo pokyčiai. Nauja komanda visada turi naujų pažinčių, tačiau neskubėkite užmegzti romano biure.
Viskas gražu ir romantiška, bet bus geriau, jei sustabdysite santykių vystymąsi komplimentų ir lengvo flirto lygiu.
Skorpionai ir Ožiaragiai patirs didelę sėkmę pinigais . Tai bus kaip žaibas iš netikėtumo, netikėtas ir malonus. Dideli pinigai lems dideles išlaidas, o tai, savo ruožtu, sukels norą uždirbti vis daugiau.
Kai tik suplanuosite didelius pinigų pokyčius savo gyvenime, jų netruks laukti. Iki Naujųjų metų ši sėkmės pinigų banga nepaliks jūsų, ji pridės tik dar kelis laimingus zodiako rato žmones.
Meilės fronto perspektyvos Lvovo ir Dvynių laukia spalio viduryje , tai tinkamas laikas kreiptis į metrikacijos skyrių. Jei vis dar neturite nuolatinio ir patikimo partnerio, jis nurodytu laikotarpiu pasirodys horizonte.
Jūs dar negalite jo pripažinti savo likimo asmeniu ir laikyti paprastu praeiviu. Tačiau netrukus suprasite, kad likimas ne veltui pastūmėjo vienas kito link.
Apibendrinant reikia pasakyti, kad spalio vidurys bus tinkamas laikas visiems ir visiems. Tiesiog tie zodiako ženklai, kurių Vasilisa Volodina atskirai nepaminė, šiuo metu nepatirs stiprių sukrėtimų ir pokyčių.
Reklama