Vasilisa Volodina sveikatos horoskopas pasakys, ko tikėtis zodiako ženklams 2022 m. kovo mėn.

Kitos Naujienos

Vasilisa Volodina kalbėjo apie tai, kaip viskas bus su visų zodiako ženklų sveikata 2022 m. Astrologė patarė atkreipti dėmesį į silpnybes ir skirti joms pakankamai dėmesio, kad būtų išvengta rimtų negalavimų.

Sveikatos horoskopas Avinui, Jaučiui, Dvyniams ir Vėžiui

Avinas

Astrologė pastebėjo, kad kovo mėnesį Avinas gali turėti problemų su širdimi. Būtent šiam kūnui reikėtų skirti maksimalų dėmesį. Kadangi Avinas dažnai dirba dėl nusidėvėjimo, būtina pasirūpinti pakankamu poilsiu. Be to, pavasario pradžioje dažnai organizmui trūksta vitaminų ir mineralų. Avinas turi saugotis streso, kad neskaudėtų galvos.

Jautis

Anot Volodinos, Jautis gali turėti problemų su širdies ir kraujagyslių sistema. Svarbu bent šiek tiek sumažinti aktyvumą darbe ir skirti laiko poilsiui. Priešingu atveju yra visos galimybės susirgti. Savaitgalius reikėtų praleisti su šeima ir stenkitės daugiau atsipalaiduoti mylimo žmogaus kompanijoje.

Dvyniai

Astrologė patarė Dvyniams pasirūpinti plaučiais. Faktas yra tai, kad bronchitas ar panašūs negalavimai gali nuvilti. Ankstyvą pavasarį baigsis ir energijos ištekliai. Todėl bent trumpos atostogos pravers. Galite eiti su šeima pailsėti į sanatoriją arba į gamtą – į mišką, kalnus, prie upės.

Vėžys

Volodina Vėžiams patarė daugiau dėmesio skirti savo skrandžio sveikatai. Yra painiavos galimybė. Nereikėtų kreipti daug dėmesio į nepažįstamų žmonių bėdas ir stengtis jiems padėti, kai iškyla sveikatos problemų. Astrologė patarė gerinti mitybą, atsisakyti žalingo maisto ir pakeisti jį sveiku. Tada silpnumas išnyks.

Sveikatos horoskopas Liūtui, Mergelei, Svarstyklėms ir Skorpionui

Liūtas

Dėl netinkamos dienos režimo Lvove gali pradėti blogai jaustis. Nesveika mityba, nesveikas miegas, blogi įpročiai, taip pat didelis fizinis krūvis sukels išsekimą. Volodina patarė persvarstyti savo požiūrį į sveikatą ir pasistengti pasirūpinti savimi, tada rimtų problemų nebus.

Mergelė

Anot Volodinos, Mergelė yra vienintelis ženklas, kuris pirmąjį pavasario metų mėnesį neturės sveikatos problemų. Tačiau tai nereiškia, kad galite tingėti. Astrologė patarė užsiimti sportu, kad sutvarkyčiau figūrą vasarai. Rytiniai bėgimai gryname ore bus naudingi.

svarstyklės

Svarstyklėms gali kilti problemų su šlapimo pūsle, taip pat inkstais. Volodina patarė atkreipti dėmesį į savo sveikatą, kad nepablogėtų. Svarbu atkreipti dėmesį į emocinę sveikatą. Meditacija su dvasinėmis praktikomis ir joga bus naudinga.

Skorpionas

Anot astrologės, pirmasis pavasario mėnuo Skorpionams nebus toks malonus. Stresas ir rūpesčiai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Padidinkite sporto energijos lygį. Taigi verta įpratinti ryte bėgioti gryname ore, taip pat sportuoti, plaukioti ir užsiimti aerobika.

Sveikatos horoskopas Šauliui, Ožiaragiui, Vandeniui ir Žuvims

Šaulys

Šauliai į savo sveikatą dažnai žiūri nerimtai. Tai kupina įvairiausių nukrypimų. Jei pirmą pavasario mėnesį kyla įtarimų, kad sveikata netvarkinga, tuomet svarbu nedelsiant kreiptis į gydytoją. Volodina patarė neatidėlioti šio klausimo, kad būtų išvengta rimtų negalavimų.

Ožiaragis

Ožiaragiai gali patirti tokias ligas kaip reumatas, artritas ar raumenų skausmas. Be to, gali sutrikti kaulai ir sąnariai. Astrologė patarė į savo racioną įtraukti daugiau kalcio, taip pat vitaminų ir mineralų. Lengvi pratimai padės.

Vandenis

Apskritai sveikata Vandenio neves visą mėnesį. Tačiau kartais tikėtinas stresas. Volodina patarė būtinai paskirstyti dienas, kai galėsite visiškai atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti. Tai padės išvengti diskomforto.

Žuvys

Žuvims pirmąjį pavasario mėnesį gali prasidėti skrandžio sutrikimas. Dėl skubėjimo į darbą ar verslo reikalų ženklo atstovai vartoja kenksmingą maistą arba valgo prastai. Anksčiau ar vėliau tai sukels liūdnas pasekmes. Astrologė patarė persvarstyti mitybą ir pereiti prie sveikos mitybos.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!