Veidrodinių datų numerologija: kaip pritraukti sėkmę 10.10

Veidrodinių datų numerologija: kaip pritraukti sėkmę 10.10 Įdomybės

Veidrodinės datos yra valdžios dienos. Tai dienos, kai skaičiai bando padėti žmonėms įgyvendinti jų norus. Jie veda mus teisingu keliu, užkrės teigiamais ir suteikia motyvacijos. Spalio 10 diena nėra išimtis.

10.10 yra diena, kai vienas valdo pasaulį. Numerologijos ekspertai pabrėžia, kad šis skaičius yra labai teigiamas. Jame nėra nė vienos negatyvo uncijos, todėl spalio 10 d. Daugeliu atvejų yra labai produktyvi diena, kurią svarbu naudoti norint pradėti svarbius dalykus.

Šiomis dienomis svarbiausia  palaikyti gerą formą.

Kaip pritraukti sėkmę finansų ir verslo srityje
Ekspertai skyrių vadina veiklos numeriu. Tai reiškia, kad tokiomis dienomis pasiseka tik tiems, kurie nesėdi vietoje.

 Štai kodėl svarbu judėti ir likti kupinas jėgų ir energijos iki giliausio vakaro.
Spalio 10 d. Šūkį galima pavadinti fraze „vanduo neteka po gulimu akmeniu“. Sėkmės laukia tik tie, kurie žino savo ateities tikslus, nebijo veikti ir nuoširdžiai nori pasisekti savo darbe, versle ir pomėgiuose. Jums gali kilti daug norų ir ambicijų, tačiau be menkiausio veiksmo jie visi liks tik garsai ar nedieviškos mintys, kurių Visata neišgirs.

Padaliniui reikalingas impulsas, kurį jis gali paversti kiekvieno žmogaus sėkme. Jei norite susirasti naują darbą, turite parašyti gyvenimo aprašymą ir nusiųsti potencialiam darbdaviui. Jei norite atidaryti naują verslą ar reklamuoti naują idėją, turite išanalizuoti savo klaidas ir išbandyti naują kelią.
Visi, dirbantys didelėje komandoje, turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad skyrius turi teigiamą poveikį bendram darbui, todėl jis yra produktyvesnis. Taip pat šią dieną galite vesti verslo derybas, keistis patirtimi, dalyvauti mokymuose. Tai padidins jūsų sėkmę.
Kaip pritraukti sėkmės meilėje 10.10
Kaip ir darbe bei finansuose, reikia elgtis meiliai. Spalio 10 diena yra ta diena, kai negalima pasitikėti tik atsitiktinumu. Sėkmė seks tuos, kurie pažįsta vienas kitą, imasi iniciatyvos. Vienas iš jų sustiprina intuiciją ir padeda pasirinkti tinkamą žmogų, su kuriuo galėtumėte užmegzti tvirtus santykius.
Be to, Vienas suteikia žmonėms pasitikėjimo savimi, kurio meilėje pakanka retai. Spalio 10 dieną daugelis žmonių randa svarbiausią visų meilę – meilę sau. Tai labai naudinga sielos draugo paieškoms būtent šią dieną ir apskritai ateityje.

Geriausias būdas greitai ką nors pažinti yra ne mušti, o nedelsiant tiesiogiai pasakyti savo ketinimus. Tai naudinga tiek vyrams, tiek moterims. Tokiu būdu galite sutaupyti daug laiko ir pastangų. Be to, tokiomis dienomis skatinamas sąžiningumas ir atvirumas. Jau egzistuojančiuose santykiuose, kuriuose pilna problemų, verta atkreipti dėmesį į savo praeities klaidas. Apskritai šią dieną geriau praleisti šalia savo sielos draugo, nuvykti į naujas vietas, linksmintis ir pabandyti viską padaryti vardan mylimojo šypsenos.

Reklama