Veidrodžio data 02/12/2021: kokius pokyčius ji atneš ir kaip norėti

Veidrodžio data 02/12/2021: kokius pokyčius ji atneš ir kaip norėti Žmonės

Stipriausia veidrodžio data mūsų laukia21.12.02. 2021 m. Vasario 12 d. Data vadinama palindromu. Tai skaičius, skaitantis tą patį tiek iš dešinės į kairę, tiek iš kairės į dešinę. Numerologijoje data 02/12/2012 taip pat vadinama veidrodžiu: ji atveria dideles galimybes ir netgi gali pakeisti jūsų likimą. 

Ko tikėtis iš pagrindinės veidrodžio datos – 2021 m.

Veidrodžio data 2021 m. Vasario 12 d.: Ką tai reiškia?

2021 m. Veidrodinės datos turi magiškų savybių, jos gali „pritraukti“ svarbius įvykius į jūsų gyvenimą ir gali paveikti jūsų likimą. Pažvelgus į skaičius 12.02 ir 2021, tada matome, kad iš dviejų dvynių „susitikimo“ vietos jie atrodo vienodai – 20 21, tiek į dešinę, tiek į kairę. Taip pat dešinėje ir kairėje pusėje link datos „centro“ turime tuos pačius skaičius – 12.02. Ką tai reiškia numerologijoje?

Skaičius 12 yra jėgos ir valdymo derinys

 

Pamenate 12 mėnesių per metus 12 Heraklio darbų, 12 graikų dievų, 12 Kristaus apaštalų? Tęsiamas šis skaičiaus 12 simbolių sąrašas. Juk pasaulio pabaigos tikėjomės 2012-12-12. Bet, laimei, jie nelaukė.
Su veidrodžio data 02/12/2020 viskas bus kitaip. Ji atveria likimo vartus ir suteikia daugiau džiaugsmo ir šviesos nei tamsos ir nusivylimo. Pažvelkime į datą iš arčiau numerologijos požiūriu.

Data 2021 02 12 numerologijoje

2021 m. Vasario 12 d. Datą sudaro keturi dveji, du nuliai ir du.
 • Šiuo skaičiumi dominuoja dviese. Pats skaičius 2 simbolizuoja įžvalgumą, intelektą, taip pat diplomatiją ir sugebėjimą užmegzti ryšius su žmonėmis.
 • Jei prie šio skaičiaus pridėsime visas dvivietes, tai bus 8 – begalybės ženklas. Nuostatos supervalstybė yra produktyvus bendravimas ir veiksmas.
 • Vienetai simbolizuoja minties, sąmoningumo, individualumo nepriklausomybę. Tačiau numerio 1 įtaka gali virsti egoizmu, tironija ir užsispyrimu. Taigi linkime rasti pusiausvyrą tarp šių dviejų polių.
 • Vieno supervalstybė supranta save ir savo norus. Apie veidrodinės datos norus kalbėsime toliau.
 • Nuliai veikia kaip „stiprintuvas“ tam tikroms vieno ir dviejų apraiškoms. Ar šios apraiškos bus teigiamos, ar neigiamos, priklauso tik nuo jūsų.

Ką pasakys astrologai?

2021 m. Vasario 12 d. Yra diena po Jauno mėnulio, ir jo įtaka tęsiasi. 2021 m. Gruodžio 12 d. Taip pat prasideda kinų Naujieji Metai, simbolizuojantys naują gyvenimo etapą, atsikratant visko, kas nereikalinga ir nereikalinga.

 

Vasario 12 pagal mėnulio kalendorių yra pirmoji ir antroji mėnulio dienos. Mėnulis šią dieną yra Žuvų ženkle. Šios dienos supervalstybę galima laikyti pradžia ir bet kokiais įsipareigojimais: versle, asmeniniame gyvenime, studijose, savirealizacijoje. Jei dar nesate pasirengęs veiksmui, parašykite bent savo pagrindinius metų planus ir tikslus, sukurdami norų kortelę. Ideali data šiai klasei yra 02/12/2012. Perskaitykite, ką dar galite nuveikti šią dieną.

Ką galite padaryti veidrodžio dieną 02/12/2012?

Šią dieną galite žymiai pagerinti savo gyvenimą atsisakydami blogų įpročių ir neigiamos įtakos. Be to, per veidrodžio dieną jūs galite pritraukti sėkmės ir klestėjimo, atlikdami kitą dieną prieš tai.
 1. Iš anksto apgalvokite savo norų kortelės tikslus ir nustatymus. Ko sieki, ko iš tikrųjų nori? Jei sąmoningai priartėsite prie atsakymų, tai būtent veidrodinę dieną prieš jus atsivers likimo vartai: tikrieji jūsų tikslai ir siekiai.
 2. Ant popieriaus lapo būtinai parašykite tai, ko norėtumėte atsisakyti. Tai gali apimti jūsų įpročius, asmenybės bruožus, žmones, darbus, pareigas, kurios jus slegia ir suerzina.
 3. Iškart pabudę, 2002 m.
 4. Kadangi jau atlikote puikų savo tikslų ir planų darbą, pažymėkite svarbiausią. Pavyzdžiui, jūsų metų prioritetai yra šeima. Užmerkite akis ir įsivaizduokite, kad visi jūsų planai šia linkme jau išsipildė. Ką tu jauti? Apibūdinkite ir prisiminkite savo jausmus ir emocijas.
 5. Taip pat 21 02 02 yra palanki diena vestuvėms, labai graži data vestuvėms.
Jei manote, kad mažiau „globaliai“, tai per veidrodinį pasimatymą galite ir net turite savimi pasirūpinti. Sportas, grožio salonas, sauna, masažas – visa tai pagerins jūsų gyvenimo kokybę ir suteiks energijos. Šią dieną svarbu atsikratyti ne tik žalingų įpročių, bet ir senų bei sugadintų dalykų. Taigi valymas jums padės. Ir tada pozityvus mąstymas, kaip sakoma, pasivys.

Ko negalima padaryti veidrodine data – 2002 02 12?

Veidrodinėje datoje taip pat yra keletas draudimų ir tabu. Pirmiausia atsisakykite neigiamų minčių ir sprendimų. Niekam nelinkėkite jokios žalos, nes viskas, ką pasakysite kito asmens adresu, jums grįš kaip bumerangas. Dar keli patarimai.
 • Negalima graužtis, nediskutuoti apie kitus, neprisiminti senų nuoskaudų. Tai neturėtų būti daroma jokią kitą dieną. Tačiau veidrodinė data gali „atspindėti“ jūsų emocijas ir nukreipti jas jūsų link.
 • Negalima ginčytis su kitais ir nesivelti į konfliktus.
 • Taip pat neverta tingėti ir atidėlioti šiandien. Visata baudžia ne tik už žodžius ir darbus, bet ir už neveikimą. Net ir mažą žingsnį link pokyčių į gerąją pusę vis dar verta žengti šiandien.
 • Spontaniškas apsipirkimas nėra geriausias dalykas veidrodinei datai. Netrukus paaiškės, kad šio dalyko jums visai nereikėjo. Arba jis bus sugadintas. Taigi geriau pasilik savo pinigus.
 • Kitas patarimas – nebandyti savęs už klaidas ir klaidas. Geriau pagalvokite, kaip juos ištaisyti.

Kaip norėti, kad veidrodinė data būtų 02/12/12, kad ji išsipildytų

20.02.12 naudinga ne tik kurti ateities planus, bet ir palinkėti. Atlikite nedidelį ritualą. Pirmiausia pagalvokite apie savo norą, kad jis būtų matomas vizualiai. Juk ritualo esmė yra tik vizualizacija.
 • Padėkite veidrodį ant stalo.
 • Pasirinkite norimą nuotrauką – sėkmingą karjerą, automobilį, namus, laimingą šeimą. Tai gali būti analogijos ir simboliai, kuriuos suprantate tik jūs. Pavyzdžiui, širdis yra meilė, vandenynas – kelionės ir kt.
 • Ant abiejų veidrodžio pusių uždėkite uždegtas žvakes.
 • Atspausdinkite paveikslėlį ir nukreipkite jį į veidrodį, kad jame atsispindėtų ir jis, ir jūsų figūra fone.
 • Įsivaizduokite, kad jūsų noras jau išsipildė, „gyvenk“ jo emociniu komponentu.
 • Kaip jaučiatės šią akimirką? Įsivaizduokite, kokia bus jūsų ateitis, kai išsipildys jūsų noras.
Veidrodiniai ritualai padeda žmonėms įgyvendinti savo norus ir svajones. Būkite laimingi, išpildyti ir nepamirškite padėkoti Visatai už visas jos dovanas.
Reklama