Vestuvių data 2022-02-22 ar gali būti gera ir ką žada šeimyninis gyvenimas

Įdomybės

Vestuvėms 2022-02-22 data gali būti gražus ir įsimintinas skaičius. Bet ar tai naudinga santuokai? Tam tikru mastu tai priklauso nuo dienos įtakos, planetų globos ir mėnulio fazės. Norintys sudaryti aljansą turi pasverti dienos ir datos privalumus ir trūkumus. Jaunavedžiai turi nuspręsti, ko jie nori iš šeimyninio gyvenimo, prieš imdamiesi žingsnių.

Ką vestuvėms reiškia data 2022.02.22

Jaunavedžiai, planuodami savo vestuvių dieną, šiam renginiui pasirenka gražią datą. Vasario mėnesį bus veidrodinis – 2022-02-22. Tačiau kaip gera kurti šeimą, sako astrologė Aleksandra Bogatova.

Veidrodinio pasimatymo metu, kai visi skaičiai atspindi vienas kitą, yra stiprus energijos srautas. Tai paliečia daugelį gyvenimo sričių, o dar labiau – besiformuojančią šeimą.

Data turi magiškų savybių. Tokiais laikotarpiais palanku kelti norus, kurti planus, pasirinkti profesinės veiklos kryptį, realizuoti ir vizualizuoti tai, ko nori. Tokiai dienai vestuvių planuoti nebūtina, nes tai susiję su lemtingais įvykiais. Rezultatas gali skirtis nei tikėtasi.

2022 m. vasario 22 d. vyks jausmų įvertinimas, energijos transformacija, veiksmų permąstymas, minčių pasikeitimas. Energija gali atskleisti paslėptus norus ir emocijas. Yra galimybė pasireikšti agresijai ir rizikai.

Ar 2022-02-22 yra tinkama data vestuvėms pagal astrologinius veiksnius

2022 metų vasario 22 dieną Mėnulis bus mažėjimo fazėje, todėl rekomenduojama baigti projektus ir nepradėti naujų verslo. Santuoka yra tam tikra sutartis tarp dviejų žmonių, norinčių, kad jų sąjunga būtų ilga. Todėl mėnulio fazė nėra palanki vestuvėms.

Ši data patenka į antradienį, kurį valdo Marso planeta. Jis garsėja savo karingu ir stipriu charakteriu. Gyvenime gali kilti nesusipratimų, konfliktų ir kitų aštrių situacijų.

Šią atmosferą šiek tiek sušildo zodiako Skorpiono ženklas, kuriame šią dieną bus Mėnulis. Tai sukelia padidėjusį pavydą, ir sutuoktiniams teks atlaikyti tokį išbandymą.

Neigiamus veiksnius galima neutralizuoti būdamas nuoširdus nuo pat šeimos gyvenimo pradžios. Tai sustiprins pasitikėjimo kupinus santykius ir nebus jokios priežasties konfliktams. O tarp partnerių gali būti labai artimi santykiai. Jie girdės vienas kitą net neturėdami telefono. Kūdikio gimimas suburs ir pašalins tuščias erzinančias bėdas.

Žmonėms, kurie jau suplanavo savo vestuves 2022-02-22, yra gera žinia. Šią datą iškrenta 22 mėnulio dienos, kurios geriau nei kitos šeimos kūrimui. Ypač palankios aplinkybės bus kūrybingiems ir „biudžetiniams“ žmonėms. Jų santuoka bus stipri ir sėkminga. Norint padidinti teigiamą dienos poveikį, ant šventinio stalo turėtų būti pateikiami įvairūs patiekalai, bet dar labiau sveikintina saldumynų gausa.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!