Viena moteris Rusijoje tikina esanti tikroji Putino motina: pasakojimai nesutampa su Kremliaus versija

Naujienos

Apie Vladimiro Putino vaikystę prabilo moteris, teigianti, kad yra tikroji jo motina. Tiesa, jos pasakojimai nesutampa su viešojoje erdvėje sklandančiomis istorijomis apie Rusijos vadovą.

Vladimiras Putinas – vienas paslaptingiausių pasaulio žymių žmonių. Diktatoriaus nenuspėjamumas ir paslaptingumas nėra naujiena: paslaptis gaubia ir jo vaikystę.

Rusė Vera Putina pirmą kartą prezidentą per televizorių išvydo 1999-aisiais. Nuo to laiko moteris šventai įsitikinusi, kad jis yra jos sūnus.

2008 metais V. Putina interviu „The Telegraph“ pareiškė, kad didžiavosi, kad turi sūnų prezidentą, kol neprasidėjo karas. Tuo metu vyko konfliktas dėl Pietų Osetijos.

Moteris pareiškė, kad nuo tos akimirkos, kai prasidėjo karas, jai dėl sūnaus pasidarė gėda.

Vera Putina tikino, kad Rusijos prezidento tėvas – mechanikas Platonas Privalovas. Pasak jos, Vladimiro atsiradimo istorija nebuvo laiminga – prezidento tėvas tuo metu buvo vedęs kitą moterį. Vera aiškina, kad V. Putinas gimė 1950-ųjų spalio 7-ąją – dvejais metais anksčiau nei tikina Kremlius.

Kai V. Putina ištekėjo už gruzinų kareivio Georgijaus Osepahvilio, jis privertė ją atiduoti sūnų seneliams ir jis išvyko į Ochro miestelį Rusijoje.

V. Putino rusų kalbos mokytoja, mokiusi jaunąjį Vladimirą dvejus metus, teigė, kad rusų kalba buvo jo mėgstamiausias dalykas mokykloje.

Pasak jos, jis taip pat mėgo grumtis ir žvejoti. „Jis buvo žemiausias vaikas klasėje, bet visada norėjo laimėti“, – sakė Sh. Gabinashvili.

Mokytojos ir Veros Putinos istorija nesutampa su oficialia Kremliaus pateikta Putino gyvenimo versija.

Kremlius teigia, kad Putinas gimė jauniausias iš trijų vaikų Marijai Ivanovnai Putinai ir Vladimirui Spiridonovičiui Putinui.

Pasak Kremliaus, jo motina dirbo gamykloje, o tėvas tarnavo Sovietų sąjungos laivyne ir kariavo Antrajame Pasauliniame kare.

Kremlius tvirtina, kad Putinas už savo brolius Olegą ir Viktorą daugiau nei 15 metų jaunesnis, o jie abu mirė dar ankstyvoje vaikystėje.

Vera Putina įsitikinusi – V. Putino „tėvai“ jį įsivaikino iš senelių. Kai „The Telegraph“ žurnalistė Kate Weinberg jos paklausė, kaip ji atpažino savo sūnų praėjus 40 metų nuo jų paskutinio susitikimo, Vera Putina atsakė: „Ar manote, kad nepažinčiau savo sūnaus?“

Moteris sako, nebenorinti daugiau kalbėti su žiniasklaida, bet norėtų, kad V. Putinas pasidarytų DNR testą, padėsiantį išsiaiškinti tiesą.

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!