Vienas santechnikas patarė, kaip valyti tualetą nenaudojant jokių chemikalų. Šį metodą užtenka panaudoti kartą per metus! Išbandykite!

Įdomybės

Tualetas yra pilnas nešvarumų ir kalkių net tose vietose, kurių negalite pasiekti įprasto valymo metu? Puikiai žinome, ką išgyvenate. Dažnai tai gali sukelti net tualeto užsikimšimą, o kai kuriais atvejais net prireikia profesionalų pagalbos. Laimei, vienas santechnikas atskleidė, kaip išvalyti tualetą be chemikalų. Šį metodą užtenka panaudoti kartą per metus!

Norėdami išvengti tualeto užsikimšimo, turėtumėte jį išvalyti ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Be to, taip darydami, taip pat puikiai pašalinsite visas kalkes ir nuosėdas. Šį metodą rekomendavo vienas santechnikas ir užtenka tai daryti kartą per metus!

Procedūra yra labai paprasta: paimkite mažą buteliuką be dangtelio, panardinkite jo kakliuką į vandenį ir kelis kartus paspauskite buteliuką, taip siurbkite vandenį iš tualeto. Tada staigiai pakelkite jį ir išpilkite vandenį į kriauklę.

Šiai procedūrai skirkite maždaug 15 minučių. Jos negalima praleisti, nes tualetą reikia visiškai išsausinti. Dirbkite su guminėmis pirštinėmis.

santechnikas

Kai visiškai išsiurbsite vandenį, paimkite sodos ir supilkite ją į tualetą. Tada ištepkite sodą ant viso tualeto paviršiaus iš vidaus. Leiskite tualetui taip pastovėti pusvalandį. Po 30 minučių į tualetą įpilkite acto. Actas ir soda sukels putojančią reakciją.

Tada paimkite kibirą vandens ir bent kelis kartus supilkite vandenį į tualetą. Tada paimkite senos dantų pastos tūbelę, kuri yra beveik pasibaigusi. uždėkite jos po tualeto kraštu, taip pat įdėkite į tualeto gaiviklio dozatorių. Taip tualetas liks švarus ir iš jo sklis malonus aromatas. Šiuo metodu tualetą pakanka valyti kartą per 6-12 mėnesių.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!