Vienas šauniausių mažų virtuvių sprendimų

Vienas šauniausių mažų virtuvių sprendimų Įdomybės

Jei jūsų virtuvė, kaip ir daugelis kitų, yra maža, nenusiminkite.Kambarys gali būti patogus, praktiškas ir nelabai užgriozdintas, jei naudojate šiuolaikines dizaino technikas.Būtent tai padarė standartinės mažos virtuvės savininkai.

Įdomi valgomojo zonos organizavimo idėja iškart patraukia jūsų dėmesį.Savininkai pastatė stalviršį po langu ir žemiau palangės lygio.Kampe stalviršis buvo pratęstas mažu baro skaitikliu, pakeičiant jį visu valgomuoju stalu.Nedidelė šeima čia puikiai tiks surengti pusryčius, pietus ar vakarienę.

Televizorius buvo pastatytas virš stalo ant sienos naudojant laikiklį, kurį galima žiūrėti per susirinkimus su draugais ar gaminant maistą.Po stalviršiu taip pat buvo suorganizuota papildoma kompaktiška daiktadėžė su stalčiais.

Komplektas ir darbo paviršiai pagaminti šviesiai smėlio spalvos atspalviu, todėl virtuvė tampa jaukesnė ir labiau apšviesta, taip pat vizualiai išplečia erdvę.Pagrindinių spintelių durys nudažytos maloniu, nelabai tamsiu medžio tonu, kuris išskiria smėlio spalvos gamą.

Kriauklė įmontuota stalviršyje, esančiame šalia įėjimo.Netoliese kampe yra dujinis vandens šildytuvas, kuris iš dalies paslėptas pakabinamoje dėžėje.Stiklas su virtuvės reikmenimis ir virdulys buvo pastatytas čia pat, kampiniame skyriuje ant stalviršio.Savininkai krosnį taip pat pastatė į darbinį paviršių ir apjuosė ant grindų pastatytais naktiniais staliukais su varstomomis durimis.Kampe virš stalviršio buvo įdėta mikrobangų krosnelė, o šalia – virdulys.

Virtuvė pasirodė stilinga, funkcionali, neperkrauta, jauki ir praktiška.Savininkai darė viską ir tikriausiai džiaugiasi rezultatu.Ką manote apie tokį interjerą?

Reklama