Vilniaus centre automobilis partrenkė dvi merginas – jame važiavusi Rasa Juknevičienė net neišlipo (1)

Naujienos

Konservatorė Rasa Juknevičienė su pavėžėju Vilniuje pateko į nemalonų incidentą: „Uber“ platformos pavėžėjo vairuojamas automobilis atbuline eiga prie Filharmonijos Vilniuje stuktelėjo į dvi merginas, tačiau pakalbėjęs su jomis toliau vykdė užsakymą.

Liudininkų teigimu, viena mergina parkrito, jos pėdos net išsinėrė iš batų, tačiau rimčiau nenukentėjo. Įvykį mačiusi moteris nusistebėjo, kad vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos, o politikė, kuri pagal pirminę profesiją yra medikė, nė nepasidomėjo merginų būkle. Policija ikiteisminio tyrimo nepradėjo, nes stiprių sužeidimų nebuvo.

Stebėjosi, kad politikė ne nepasidomėjo merginų būkle

Apie incidentą socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė žurnalistė ir rašytoja Inga Liutkevičienė. Moteris pasakojo, kad netoli Filharmonijos R. Juknevičienė įsėdo į sidabrinį „Citroën“, bet vairuotojas, judėdamas atbuline eiga, partrenkė dvi merginas.

„Viena iš jų parkrito ant grindinio, net batai nukrito. Vairuotojas išlipo, apžiūrėjo, kas atsitiko, šiek tiek pabendravo, sėdo į automobilį ir… nuvažiavo. R. Juknevičienė, kuri pagal profesiją yra gydytoja, nesivargino išlipti ir pažiūrėti, kas atsitiko automobilio partrenktoms merginoms. Atsikėlė, vadinasi gyvos. Važiuojame“, – stebėjosi I. Liutkevičienė.

„Matydama, kad merginos mindžikuoja vietoje, ypač ta, kuri nuo smūgio parkrito, priėjau prie jų. Nukentėjusioji buvo sutrikusi, juk ją ką tik partrenkė automobilis. Paskambinau 112. Atvyko greitosios automobilis, apžiūrėjo, patepė žaizdeles, pasakė, kad lūžių nėra“, – sako žurnalistė.

Tačiau moterį nustebino policijos pareigūnai. Esą atvykę policininkai iš pradžių pritarė, kad vairuotojas neturėjo pasišalinti iš įvykio vietos ir turėjo paskambinti policijai bei medikams, bet sužinoję, kad automobilyje sėdėjo R. Juknevičienė, nusprendė kažkam paskambinti pasitarti ir tuomet pasiūlė partrenktai merginai parašyti, jog ji niekam pretenzijų neturi.

„Išsigandusi, patyrusi šoką ir jau pavargusi mergina kažką panašaus ir parašė ant pakišto lapo. O kai paklausiau, tai ar susisieks su vairuotoju, numykė, kad maždaug jau čia nėra dėl ko, ji pretenzijų neturi“, – sakė žurnalistė.

I. Liutkevičienė pasakoja pakalbėjusi su merginomis, kurios atvyko į Vilnių studijuoti iš Pietų Korėjos pagal mainų programą ir ketina mokytis Lietuvoje keturis mėnesius. Moteris sako atsiprašiusi už incidentą ir už tai, kad nejautrūs žmonės paliko jas gatvėje be jokios pagalbos.

Juknevičienė: tai ar aš atsakinga už uberį?

Pati R. Juknevičienė ginasi, kad negali atsakyti už „Uber“ vairuotojų gebėjimą vairuoti. Jis sako įsėdusi į automobilį ir panirusi į savo telefoną, tad kai automobilis staigiai stuktelėjo, tiesiog pamanė, jog kliudė stulpelį.

„Išsikviečiau uberį, įsėdau, bet nebepamenu, kokia ten mašina buvo. Įsėdau į galą ir vairuotojas darė apsisukimo manevrą, suko į skersgatvį atbuliniu. Aš gal telefoną žiūrėjau, nežinau, ką ten dariau. Ir staiga jis taip stabtelėjo staigiai, pagalvojau stulpelį kliudė. Nes ten stulpelių daug aplinkui. Ir aš sau sėdžiu toliau. Jis išlipo, ten kažką daro, dar pagalvojau, kad ten jam nubraukė buferį, kad jis taip ilgokai krapštosi, bet nekreipiau dėmesio, dirbau savo darbus atsisėdus. Ir tada jis sugrįžo po kelių minučių. Sakau stulpelius kliudėt? Oi, ne, sako, mergaites. Toks susinervinęs. Sako, va mergaitės eina, telefonu kalba, nežiūri, nieko nemato. Aš taip sakau: tai kas kaltas? Pirmiausia, tiesa, paklausiau, pagalbos joms ar nereikia? Sako, siūliau, galiu nuvežti, bet jos atsisakė, nieko ten blogo, niekas nelūžę, nieko ten nereikia. Jis man taip pasakė važiuodamas. Tai ir tiek“, – portalui tv3.lt pasakojo R. Juknevičienė.

Pasak europarlamentarės, vairuotojas teigė apsikeitęs kontaktais su partrenktomis merginomis. Papasakojus politikei, kad paskui buvo kviesta policija, R. Juknevičienė sakė: „Tai viskas tvarkoje. Bet tai ką, aš atsakinga už uberį?“, – teigė politikė.

R. Juknevičienė sako, kad automobiliui stuktelėjus negirdėjo nei jokio klyksmo bei nepastebėjo jokių kitų įtartinų garsų. „Tai ar jūs žiūrite į galą, kai vairuotojas vairuoja atbuline eiga?“, – klausė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovė.

Medikai pagalbą suteikė vietoje

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorakovskaja pasakojo, jog ketvirtadienio vakarą tikrai buvo gautas pranešimas apie prie Filharmonijos partrenktas merginas, bet ikiteisminis tyrimas nepradėtas, nes jokių didesnių sužalojimų medikai nenustatė, o merginos neturėjo pretenzijų.

„Buvo gautas pranešimas, kad prie Filharmonijos pilkas automobilis, galimai „Citroën“, atbulas partrenkė merginas. Automobilis pasišalino. Merginos užsienietės, pasimetusios, buvo nukritusios. Pranešėja neįsidėmėjo automobilio numerio, vairavo galimai vyras, bet neišlipo. Atvykus minėtu adresu pareigūnus pasitiko pranešėja moteris, kuri paaiškino, kad sėdėjo bare ir matė, kaip automobilis „Citroën“ važiuodamas atbuline eiga kliudė stovėjusią merginą, 2001 metų gimimo, kuri parkrito“, – pasakojo J. Samorakovskaja.

Remiantis policijos informacija, medikai pagalbą nukentėjusiajai suteikė vietoje, o mergina pretenzijų niekam neturėjo bei išėjo namo.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt