Visai šeimai ekrane: 12 geriausių filmų

Visai šeimai ekrane: 12 geriausių filmų Žmonės

Merė Popins grįžta (2018)


Vėjas pasikeitė ir Mary Poppins grįžo! Subrendęs brolis Michaelas ir jo trys našlaičiai-vaikai, taip pat jo sesuo Jane, ją pasitinka išskėstomis rankomis ir prasideda stebuklai. Vėlgi Mary Poppins padeda vaikams suprasti pasaulį, o suaugusiems – iš sunkių situacijų.

Šuns gyvenimas (2017 m.)


Beilis buvo auksaspalvis retriveris, piemuo, korgis, šv. Bernardas ir kaskart atgimdamas ieškojo atsakymų į amžinus klausimus: ko žmonės nori? Kodėl jie liūdi? Koks gyvenimo tikslas? O ką šoninė turi su ja? Ir mums suteikiama galimybė pamatyti pasaulį šuns akimis, įsiskverbti į keturkojo padaro galvą ir mėgautis.

Christopheris Robinas (2018 m.)

Suaugęs Christopheris Robinas turi kasdienybę. Vieną dieną jis susitinka su vaikystės draugu Mikiu Mikiu. Kartu jie turės grįžti į Šimto arų mišką, kad ne tik rastų prarastus draugus, bet ir vėl atrastų laimę.

Aladinas (2019)

Jaunas vagis, vardu Aladinas, nori tapti princu, norėdamas ištekėti už princesės Jasmine. Tuo tarpu Agrabaho vadas Jafaras ketina pasinaudoti valdžia Agrabai ir už tai siekia gauti stebuklų oloje saugomą stebuklingą lempą, prie kurios prieiti leidžiama tik tiems, kurie vadinami „nepjaustytu deimantu“, ir šis asmuo yra ne kas kitas, o pats Aladinas. …

Daktaras Dolitlis (2020)


Gyvūnų kalbą suprantantis gydytojas Dolittle turi palikti savo slėptuvę ir leistis į neįtikėtiną kelionę į mitinę salą. Ieškodamas vaistų karalienei, jis imsis mūšio su negailestingais priešais, susipažins su keistomis būtybėmis ir bus priverstas rodyti nepaprastą drąsą ir sumanumą.

School of Life (2017)

Prancūzų šeima dramavo apie našlaitį, kurį beveik jėga įsivaikino kaimo pora, kažkaip susijusi su velioniais tėvais. Berniukas atsiduria nesusikalbamo grafo De Freinet dvare ir susidraugauja su vietiniu brakonieriumi Tatosu. Sielingas filmas su šeimos paslaptimis ir laiminga pabaiga.

Dumbo (2019)

Cirko impresarijus Maxas Medicis paskiria buvusią cirko žvaigždę Holtą Farrierą ir jo vaikus Millie ir Joe naujagimio dramblio globėjais, kurio neįtikėtinai didelės ausys iš karto tampa nuolatinių Holto kolegų pokštų ir pašaipų objektu. Staiga sužinojęs, kad Dumbo gali skristi, cirko savininkas nusprendžia pasipelnyti iš neįprastų dramblio sugebėjimų. Energingas verslininkas VA Vandever prisijungia prie verslo ir nusprendžia kūdikį Dumbo paversti pagrindine savo naujos grandiozinės pramogų įmonės „Pasakų žemė“ žvaigžde.

Audros vaikas (2019)

Michaelas Kingley yra sėkmingas verslininkas ir laimingas šeimos tėvas. Tačiau vieną dieną vaizdai iš vaikystės, kuriuos jis praleido vandenyno pakrantėje, pasislėpęs nuo viso pasaulio, turi jį apgauti. Jis turi anūkei pasakyti nepaprastą berniuko, vardu Stormikas, ir našlaitės pelikano – p. Istorija apie pavojingus nuotykius ir nuostabią draugystę, kuri paveikė visą jo gyvenimą.

Meškiukas Padingtonas 2 (2017)

Antikvarinėje parduotuvėje Londone žavus ir gerai išauklėtas lokys Paddingtonas randa unikalią seną knygą. Kol jis stengiasi iš visų savo meškų jėgų sutaupyti pinigų, staiga pagrobiamas pats rečiausias leidimas. Paddingtonas patenka į šimtmečio sukčiavimą, kurį pradėjo garsus, bet išplatintas aktorius, kuris dabar reklamuoja konservus ir savo talentą panaudoja reinkarnacijai lobių ieškojime, paslėptame visame Londone.

Belos kelionė namo (2019)


Ką daryti, jei jus ir jūsų mylimą savininką skiria šimtai kilometrų? Bella žino atsakymą: ji tikrai grįš namo, kad ir kokia būtų jo kaina. Ir jos kelias bus kupinas neįtikėtinų nuotykių, pavojų ir nuostabių atradimų.

Remi nuotykiai (2018)

Nuostabi mažojo Remy kelionė į Prancūziją gatvės muzikanto, beždžionės ir cirko šuns draugijoje. Jie kartu turės patirti netikėtų susitikimų, nuotykių ir išbandymų, kad atskleistų berniuko kilmės paslaptį.

Gražuolė ir Sebastianas (2013)

Mažo Prancūzijos miestelio Sen Martano gyventojai kalnuose, esančiuose pasienyje su Šveicarija, bijo siaubingo žvėries, kuris įprato vogti avis. Tik mažas našlaitis berniukas Sebastianas pamatė draugą ir gražuolę Belę Pirėnų kalnų šunyje. Jie tampa neišskiriamais draugais. Nuo šios akimirkos prasideda neįtikėtini jų nuotykiai. Tokia sėkmė buvo prancūzų rašytojos ir aktorės Cecile Aubry knygų serijos adaptacija. kad buvo du tęsiniai filmai.

Reklama