Visata teikia laimę visiems: jums reikia tik išmokti atpažinti jos ženklus

Visata teikia laimę visiems: jums reikia tik išmokti atpažinti jos ženklus Žmonės
Kiekvienas iš mūsų kasdien gauna ženklus iš Aukštesniųjų jėgų, bet jų nepastebi.Skirdami šiek tiek daugiau dėmesio kasdieniams įvykiams, svajonėms, ženklams, žodžiams ir vidiniam balsui, tuomet galėsite išmokti priimti raginimus ir priimti teisingus sprendimus, kurie padės jums išeiti iš sunkumų ir rasti harmoniją.

Yra technika, kaip gauti atsakymą iš pasąmonės, ji yra labai lengva ir efektyvi, ją pateiksiu straipsnio pabaigoje.

Visata turi daugybę vadovų, jie, kaip ir tūkstančiai nematomų rankų, padeda mums įveikti sunkumus, tačiau mes, atsidūrę sunkioje situacijoje ir būdami prislėgtos būsenos, paprasčiausiai nenorime pastebėti ir priimti pagalbos.
Apsižvalgykite, įsiklausykite į intuiciją, išanalizuokite situaciją ir tada tikrai rasite atsakymą į savo klausimą.Toliau aš jums pasakysiu apie dažniausiai pasitaikančius Visatos ženklus, kuriuos ji siunčia padėti kiekvienam iš mūsų.

Viskas byra

Jei svajojate apie puikius santykius ar gerą darbą, tačiau šiuo metu išgyvenate krizę nuolatinių šiukšlių ir nesutarimų su savo svarbiausiais asmenimis forma.Arba pinigų, kuriuos dirbi už nusidėvėjimą, pakanka, kad vos galėtum galų gale susitvarkyti.Sandoryje taip pat yra sumažinimas arba atleidimas.
Taigi, Visatoje niekada nieko nevyksta.Galbūt, norint užmegzti laimingus santykius, turite išsiskirti su savo partneriu, išlaisvindami savo širdį naujam žmogui, su kuriuo galėsite užmegzti laimingus ir pasitikinčius santykius.Tas pats pasakytina ir apie darbą bei kitas gyvenimo sritis.Supraskite, kad kartais nereikia atsispirti pokyčiams, visada ateina naujas, kuris pakeičia seną ir pasenusią.

Svajonės

Nedaug žmonių žino, bet per sapnus mes gauname ženklus iš pasąmonės.Daugelis ekspertų teigia, kad neįtikėtinos, absoliučios žinios yra įtvirtintos mūsų pasąmonėje.Pavyzdžiui, mirtis sapne labai retai liudija tikrąją mirtį, dažniausiai tai yra pokyčių, virsmo simbolis.Jei kovojate su kuo nors ir laimite, tai gali reikšti, kad galite išspręsti kokią nors problemą.
Faktas yra tas, kad pasąmonė kalba su mumis savo simboline kalba, kurią reikia išmokti suprasti.Taigi artimo žmogaus mirtis gali reikšti santykių su šiuo žmogumi pasikeitimą, ir ne visada į gerąją pusę, ir galbūt turėtumėte į tai atkreipti dėmesį.

Atsitiktinės frazės

Kartais teisingai pasirinkti mums padeda atsitiktinės, pasikartojančios frazės, išgirstos iš skirtingų žmonių: kolegų robote, transporto, televizoriaus.Kai tas pats klausimas sukasi mano galvoje, Visata į jį tikrai duos atsakymą, svarbiausia jo nepraleisti.

Kaip paprašyti savo pasąmonės pagalbos?

Kaip jau rašiau aukščiau, pasąmonėje yra atsakymai į visus mūsų klausimus.Johnas Kehoe knygoje „Pasąmonės protas gali viską“ paaiškino, kaip rasti teisingus sprendimus.Geriausia tai padaryti prieš einant miegoti, tuo metu, kai žmogus užmiega, lengviausias būdas yra užmegzti ryšį su pasąmone.Norėdami tai padaryti, paprasčiausiai slinkite galvoje savo klausimą ir atleiskite, kad gavau atsakymą į jį, pabandykite tai padaryti apgalvotai.Pakartokite kiekvieną kartą, kai einate miegoti.
Jūs tikrai gausite atsakymą ženklų, svajonių, žmonių pavidalu.Šiuo laikotarpiu taip pat pabandykite įsiklausyti į savo intuiciją, galbūt vidinis balsas jus nukreips teisinga linkme.
Apskritai, Visatos ženklus galima gauti per atsitiktinius žmones, automobilių numerius ir per bet ką, svarbiausia suprasti ir pajusti savyje, kad tai nėra tik tai.Linkiu jums daug laimės ir kad visi jūsų malonūs lūkesčiai kuo greičiau išsipildytų!
Reklama