Visiška patrankų mėsa: jau per pirmą ataką visiškai sunaikintas Libijos ir Sirijos samdinių būrys

Naujienos

Jau pirmajame mūšyje Ukrainos ginkluotosios pajėgos Luhansko srityje sunaikino Sirijos ir Libijos samdinių būrį, kuris atvyko kovoti į Ukrainą įsibrovėlių pusėje. Tai paskelbė Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos (NSDC) vadovas Oleksijus Danilovas.

„Apie 20-25 samdinių, atvykusių kautis dėl pinigų, jau tręšia Ukrainos juodžemį“, – sakė O. Danilovas.

Jis pridūrė, kad apie tokių samdinių skaičių Ukrainos teritorijoje sunku kalbėti, o juos galima suskaičiuoti tik pagal žuvusiųjų skaičių.

„Galime kalbėti apie tokius skaičius, kiek sunaikinome. Tai buvo būrys – 20-25 žmonės, jis buvo visiškai sunaikintas. Sunku pasakyti, kiek jų yra okupuotoje Donecko ir Luhansko sričių teritorijoje, bet nemanau, kad yra tūkstančiai. Gali būti 300, 400, 500, jie tiesiog fiziškai nebegali jų įsivežti, nes ten vyksta karas ir jie to fronto informacijos neatskleis“, – sakė NSDC vadovas.

Šaltinis: technologijos.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!