Visoje Baltarusijos šalyje prasidėjo masinis judėjimas prieš dalyvavimą kare su Ukraina, Lukašenka imasi veiksmų

Naujienos

Baltarusijoje vyksta masinis judėjimas prieš dalyvavimą Rusijos ir Ukrainos kare. Visoje šalyje skelbiami lankstinukai „Gyvenk dėl Baltarusijos, o ne mirk už Rusiją“

Tai savo „Facebook“ puslapyje pareiškė politikos ekspertė Svetlana Kušnir, informuoja Censor.NET.

„Kiemuose ir prieangiuose, skelbimų lentose baltarusiai iškabino lapelius: „Gyvenk už Baltarusiją, o ne mirk už Rusiją“ su raginimu atsisakyti mobilizacijos. Draugai pasakoja, kad Minske tokių lapelių daug, o tironas Lukašenka įsako komunalininkams juos nuimti ir sunaikinti! Bet ką gali padaryti Lukašenka, jei visoje Baltarusijos Respublikoje prasidėjo masinis žaibiškas judėjimas prieš baltarusių dalyvavimą kare už Rusiją prieš Ukrainą?“ – rašė Kušnir.

Ji mano, kad toks „flashmobas“ galėtų būti pirmasis žingsnis link masinių baltarusių protestų prieš Rusijos pradėtą ​​karą.

„Priešinkitės, atsisakykite dalyvauti kruviname Putino nusikaltime! Tegyvuoja Baltarusija! Tebūnie tai pirmasis žingsnis link masinių protestų, smerkiančių Rusijos karą prieš Ukrainą! Kovok, neik mirti, neik žudyti ukrainiečių!“ – į baltarusius kreipiasi Kušnir.

Šaltinis: technologijos.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!