Vladimiras Maškovas liepė dukrai grįžti iš JAV ir apkaltino valstybės išdavyste: man plyšta širdis

Naujienos

Aktorė Maša Maškova sureagavo į savo tėvo kaltinimus valstybės išdavyste – garsus aktorius ir Putino režimo palaikytojas tai pareiškė dėl to, jog ši išreiškia nepritarimą Rusijos vykdomiems kariniams veiksmams Ukrainoje.

Interviu CNN M. Maškova pareiškė, jog tėvas jai skambino į Jungtines Amerikos Valstijas ir pareikalavo, kad ši sugrįžtų į Rusiją ir atsiprašytų už valstybės išdavystę.

„Jis man liepė iškart sugrįžti į Rusiją, ir pasiimti su savimi dukras. Jis sakė, kad turiu būti nusipelniusi Rusijos pilietė, atsiprašyti už išdavystę ir padėti Rusijos žmonėms kovoti su naciais“, – CNN pasakojo šešerius metus JAV gyvenanti aktorė.

Paklausta, ar tiki, kad milijonai rusų neturi visos informacijos apie Ukrainoje vykstantį karą, M. Maškova patikino, kad po pokalbio su tėvu tuo pilnai įsitikino – pastarasis nuolat reiškia paramą Vladimirui Putinui.

„Tai, kas dabar vyksta – neįsivaizduojama. Man netelpa galvoje. Mano širdis plyšta dėl to, kiek rusų, įskaitant ir mano tėtį, tiki, kad toks smurtas gali būti kaip nors pateisinamas. Žinoma, tai, ką patiriu, neprilygsta ukrainiečių kančioms. Tie žmonės miršta“,  – sakė M. Maškova.

Prieš interviu moteris socialiniuose tinkluose pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame pasisako prieš karą. „Aš suprantu, jog man dabar kalbėti lengva – esu kitoje šalyje. Nesiruošiu prisidėti prie bandos – nebijau būti pripažinta žmonių prieše ir išdavike.

Visi, kurie supranta, kas vyksta, ir kuriems yra baisu, tie, kurie nežino, kaip gyventi toliau – jūsų yra daug. Mums pavyks. Mes sustabdysime šį neteisingą karą, kurį pradėjo mūsų prezidentas“, – į kolegas ir sekėjus kreipėsi Maša Maškova.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!