Volodymyras Zelenskis tapo socialinių tinklų sensacija: internautai negaili pagyrų jo išvaizdai

Žmonės

Už savo laisvę kovojančios Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis tapo interneto sensacija – internautai vis dažniau kalba apie prezidento simpatišką išvaizdą savo oficialiose kalbose.

Aukščiausiu šalies vadovu tapusį buvusį komiką gerbėjai giria ne tik dėl išvaizdos, bet ir už parodytą nepaprastą drąsą ginantis nuo šalį užpuolusių Rusijos karinių pajėgų.

V. Zelenskis, prieš laimėdamas Ukrainos prezidento rinkimus 2019-aisiais, vaidino tik viename politiniame vaidmenyje – televizijos seriale „Žmonių tarnas“ jis įkūnijo istorijos mokytoją, netyčia išrinktą į prezidento postą. Scena, kurioje V. Zelenskio personažas sako audringą antikorupcinę kalbą, tapo interneto sensacija.

Prezidentas Zelenskis pasirodė ir ukrainietiškoje „Dancing with the Stars“ projekto versijoje 2006-aisiais, kurį laimėjo.

Nepaisant to, kad prezidentas V. Zelenskis turi žmoną ir vaikų, internautai greitai jį praminė naujuoju sekso simboliu ir negailėjo jam komplimentų dėl išvaizdos.

Viena moteris savo socialiniuose tinkluose rašė: „Ar aš vienintelė „lydausi“ dėl prezidento Zelenskio? Jo bebaimiškumas – toks karštas!“

„Atleiskite, jei tai – nepadoru, bet aš iki šiol nepastebėjau, kad Zelenskis toks seksualus. Priešinantis Rusijos agresijai, jo akys tiesiog dega“, – rašė kita. Viena socialinių tinklų naudotoja netgi išdrįso pasvajoti apie pabudimą prezidento lovoje.

V. Zelenskis komedija susidomėjo ir ėmė ja užsiimti būdamas vos septyniolikos. Tuo metu jis gastroliavo po visą Sovietų sąjungą su savo programa. Vėliau jis ėmėsi vaidmenų kine ir televizijoje.

2014 metais V. Zelenskis susidomėjo politika, kai Ukrainos kultūros ministerija ėmė kalbėti apie draudimą rusų menininkams atvykti į šalį.

2015-aisiais jis suvaidino jau legendiniu tapusį vaidmenį seriale „Žmonių tarnas“, o 2019-aisiais iš tiesų ėmė valdyti šalį, laimėjęs prezidento rinkimus, po kampanijos, kurią pradėjo norėdamas pajuokauti.

Volodymyras Zelenskis su žmona Olena Zelenska augina du vaikus.

Archyvų nuotr.

Olena Zelenska / en.wikipedia.org nuotr.

Šaltinis: tv3.lt

 

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!