Vyras išgelbėjo laukinę gulbę ir kaip padėką gavo stiprius apkabinimus

Žmonės

Gulbes sunku pavadinti ypač švelniomis ir prisileidžiančiomis prie savęs. Jos – teritoriniai gyvūnai, kurie, gindami savo teritoriją nuo įsiveržimo, gali būti pakankamai agresyvūs. Štai kodėl toks jausmingas momentas, kai nukentėjusi gulbė apkabino ją išgelbėjusį televizijos šou „Gimęs tyrinėti“ („Born to Explore“) vedėją Richard Viese.

Lankydamas gulbių sodą Abotsberyje (Didžioji Britanija), Richardas išlaisvino iš tinklinės tvoros gulbę, kuri ten įskrido ir gavo traumą. Viese padėjo veterinarui ją apžiūrėti, laikydamas gulbę rankose.

Kai aš paėmiau ją ant rankų, aš galėjau justi jos širdies plakimą, o ji tiesiog atpalaidavo savo kaklą ir apvijo juo manąjį,- pasakojo lidos vedėjas viename iš interviu. – Tai nuostabus momentas- jausti, kad gyvūnas tavimi visiškai pasitiki.“

„Aš patraukiau ją prie savo krūtinės, ir kažkokiu būdu ji pasijuto komfortiškai ir saugiai.“ „Aš jaučiau, kaip daužosi jos širdis, o ji tiesiog atpalaidavo savo kaklą ir apsuko jį aplink mane.

Viese padėjo veterinarui apžiūrėti traumuotą paukštį, laikydamas jį rankose.

„ Tai tikrai stulbinantis pojūtis – jausti ryšį ir tarpusavio pasitikėjimą su gyvūnu, kuris paprastai nieko prie savęs neprisileidžia ir nebendrauja su tavimi verbaliniame lygyje“…

“…Kai gyvūnas supranta, kad nepadarysi jam nieko blogo“.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt