Vyras išleido 170 tūkstančių dolerių, kad žmona taptų „gyva Barbe“

Vyras išleido 170 tūkstančių dolerių, kad žmona taptų „gyva Barbe“ Žmonės

Kiekviena šalis turi savo „gyvą Barbę“ – merginą, kuri, pasitelkusi daugybę plastinių operacijų, pakeičia savo išvaizdą, todėl ji atrodo kaip visame pasaulyje žinomas žaislas.Jei posovietinėje erdvėje tai buvo Valerija Lukyanova iš Odesos, tai Vengrijoje „gyvoji Barbė“ vadinama Barbara Luna Sipos.

Prieš penkerius metus mergina nusprendė tapti panaši į savo mėgstamą lėlę.Tada jai buvo tik septyniolika.Vėliau Barbara ištekėjo.Paaiškėjo, kad jos vyras buvo tik „už“ žmonos metamorfozę Barbės link.
Savo mylimosios transformacijai jis išleido 170 tūkstančių dolerių.Už šiuos pinigus Sipos padidino krūtis iki ketvirto dydžio, atliko rinoplastiką ir Brazilijos sėdmenų pakėlimą, lūpų ir antakių pakėlimą.Barbaros žandikaulis ir kaktos pakitę.Mergina netgi nusprendė dėl savo intymių zonų plastiko.Iš viso buvo atlikta dešimt operacijų.
Barbara pripažįsta, kad jos nauja išvaizda šokiravo kolegas.Vyrai pernelyg dažnai pradėjo rodyti dėmesio ženklus.Taigi ji nusprendė mesti.
Ant „pasiekto“ Sipos neketina sustoti.Ji planuoja pašalinti kelis šonkaulius, atlikti dar vieną rinoplastiką ir padidinti sėdmenis
Reklama