Vyras užtiko žmoną jauno vyro glėbyje miegamajame ir pareikalavo žmonos paskutinio pasiaiškinimo. Tačiau moters žodžiai buvo tokie netikėti, kad vyrui žandikaulis atvėpo

Žmonės

Apgaudinėti savo antrąją pusę niekada nėra gera idėja. Net jei nebemylite savo antrosios pusės, yra tikrai geresnių būdų nutraukti santykius, nei sudayžyta širdis pamačius jus kito žmogaus glėbyje. Tačiau ši istorija, net jei ji yra ir fiktyvi, vis vien privertė ir nusišypsoti ir susimąstyti.

Įvyko tipinė situacija – vyras grįžta namo anksčiau iš darbo ir užtinka žmoną miegamąjame su kitu vyru. Šeimos miegamajame Petras pamatė Oną su jaunu vaikinu, kuris išpūtęs akis žiūrėjo į jį. Suprantama, kad Petras labai sutriko ir jo viduje užvirė pyktis.

Ak, tai nuo šiol taip??“ -Jis rėkė.- „Kaip tu drįsti taip pasielgti su manimi, juk aš tavo ištikimas vyras! Tavo vaikų tėvas! Štai kaip tu atsilygini man? Viskas, aš tave palieku. Noriu skyrybų!“.

Ona žmona užsidengė paklode ir atsakė: „Palauk, brangusis, aš galiu paaiškinti!“. Petro viduje virė įtūžis, tačiau jam buvo smalsu, kokią istoriją papasakos žmona, norėdama pasiteisinti. „Bet tai bus paskutiniai žodžiai, kuriuos man pasakysi“- perspėjo Petras.

Ir moteris pradėjo:

„Na, aš sėdau prie parduotuvės į mašiną, kad važiuočiau namo, o šis jaunuolis paklausė, ar galėčiau jį pavėžėti. Jis atrodė toks prislėgtas ir vargšas, kad man pasidarė jo gaila ir leidau jam sėsti į mašiną. Pastebėjau, kad jis buvo labai apdriskęs, plonas, negražiai apsirengęs ir labai purvinas. Jis man pasakė, kad nevalgė jau tris dienas!

Taigi iš gailesčio parsivedžiau jį namo, pašildžiau vakar tau pagamintą vakarienę, kurios nepalietei, nes buvai prisikimšęs užkandžių, kuriuos valgei priešais televizorių. Tas vargšelis suvalgė maistą per kelias minutes. Kadangi jis buvo nešvarus, pasiūliau jam nusiprausti po dušu, o kai jis tai darė, pastebėjau, kad jo drabužiai buvo nešvarūs ir pilni skylių, todėl juos išmečiau.

Tada, kadangi jam reikėjo drabužių, atidaviau jam tavo naujus džinsus, kuriuos turėjai jau keletą metų, bet niekada nenešiojei, nes tau jie atrodė per ankšti. Taip pat padovanojau jam apatinius, kurie buvo mano dovana tau mūsų vestuvių dieną ir kurių tu nenešioji, nes sakai, kad aš neturiu gero skonio. Radau gražius marškinius, kuriuos mano sesuo tau nupirko gimtadienio proga ir kurių tu specialiai nevilki, nes nori ją paerzinti.

Taip pat atidaviau jam brangius batus, kuriuos nusipirkai parduotuvėje ir nustojei juos avėti po vieno karto, nes pamatei, kaip tokius pačius batus nešioja tavo nemėgstamas kolega.” Moteris trumpai atsikvėpė ir tęsė – „Jis buvo labai dėkingas už mano supratimą ir pagalbą, o kai palydėjau jį iki durų, su ašaromis akyse atsisuko į mane ir pasakė: „Prašau.. Ar yra dar kas nors, ko tavo vyras nebenaudoja?“

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!