Vyras visą gyvenimą galvojo, kad jo santuoka yra ideali, nes niekada nesipyko su žmona. Tačiau moteris mirties patale atskleidė, ką ji darė visos santuokos metu jam nežinant

Įdomybės

Mažai porų galėtų pasigirti idealiu santuokiniu gyvenimu. Net patys ramiausi ir daugiausia kantrybės turintys žmonės gyvendami kartu susiduria su nesutarimais. Net didžiausios pagarbos ir meilės kitam dažnai neužtenka, kai partneris pasielgia ne taip, kaip jūs norite. Nenuspėjamas gyvenimas visada “pametėja” įvairių situacijų su savais niuansais ir išbandymais net pačioms tvirčiausioms poroms.

Štai Juliet ir Roger gyvenimo istorija yra puikus pavyzdys to, kad net pati geriausia ir idealiausia iš pirmo žvilgsnio santuoka gali turėti savų paslapčių. Prieš žengiant prie altoriaus, Juliet turėjo labai rimtą pokalbį su savo močiute. Juliet visada manė, kad jos močiutė yra išmintinga moteris, todėl jos duotas patarimas niekada nesipykti su vyru buvo tai, ko moteris laikėsi visą gyvenimą.

Atrodytų, ar įmanoma visiškai nesipykti su vyru? Juliet visada matė močiutės išminties vaisius jos santuokoje, todėl ir Juliet santuokoje su Roger pavyko išlaikyti gyvenimą be pykčių. Roger net nežinojo, kad prieš tampant jo žmona, Juliet turėjo vieną paslaptį, kurios ji neatskeidė visą gyvenimą. Pora nugyveno iš tiesų ilgą ir palaimos kupiną gyvenimą. Jie nesipyko ir buvo gražiu pavyzdžiu tiek savo vaikams, tiek anūkams.

Net pats Roger negalėjo patikėti tuo, kaip jam pasisekė turėti tokią nuostabią žmoną. Vienintelė Juliet žinojo, kur yra jų sėkmės paslaptis. Laimingoje santuokoje pora nugyveno net 6 dešimtmečius ir su amžiumi atėjo ir ligos. Juliet sveikata pašlijo ir galiausiai savo mirties patale moteris nusprendė nuoširdžiai pasikalbėti su vyru. Ji norėjo atskleisti savo vyrui močiutės duotą patarimą, kuriuo ji naudojosi nuo pat pirmos jų bendro gyvenimo dienos.

Pora neturėjo tarpusavyje jokių paslapčių, tačiau jie turėjo savo mažytes taisykles. Juliet spintoje visada laikė dėžutę, kurios Roger buvo nevalia atidaryti. Galiausiai Juliet nusprendė duoti leidimą vyrui pažiūrėti, kas slepiasi dėžutėje, tad iš ligoninės nusiuntė vyrą namo tiesiai į jų miegamajį. Vyras pravėrė spintą ir pasiėmė paslaptingąją dėžutę.

Ją atidaręs jis patyrė šoką, nes pamatė didžiulę krūvą pinigų ir dvi rankų darbo lėles. Vyras pradėjo skaičiuoti pinigus, kurių ten buvo beveik 100 000 dolerių. Jį labai suglumino dėžutės turinys, nes pamatytas vaizdas neatsakė į jokius klausimus, veikiau jis pridėjo jų dar daugiau. Kitą dieną Roger grįžo pas Juliet į ligoninę ir paklausė jos paaiškinimo. Juliet pagaliau atskleidė tai, apie ką ji prieš ištekant kalbėjosi su močiute.

Prisimeni, kad močiutė patarė niekada nesipykti? Tai va, ji man taip pat patarė, kur nukreipti savo energiją, kai jaučiu, kad tuoj susipyksim. Kada aš pradėdavau pykti ant tavęs, aš privalėjau atsisėsti ir pagaminti lėlytę. Taip galėjau nusiraminti ir nesukelti konflikto.” – prisipažino Juliet.

Roger apsidžiaugė supratęs, kad žmona per visą gyvenimą ant jo pyko vos du kartus. “Tai neįtikėtina, vis dėlto mūsų santuoka buvo iš ties nuostabi!”- garsiai pagalvojo senolis. Tačiau jis vis vien nesuprato vieno dalyko – iš kur ta didžiulė krūva pinigų?
O, ne, brangusis. Tie pinigai yra už tūkstančius lėlių, kurias aš pardaviau per visą gyvenimą.”

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!