Vyriškis draugauja su apkūnesne moterimi. Tai, ką jis sako iš tiesų palies jūsų širdį!

Žmonės

Robbie Trippas mylimai žmonai Sarah „Instagram“ platformoje parašė meilės laišką, kuris ištirpdė jos ir interneto vartotojų širdis. Vyras laiške išsakė visas savo mintis. Būtinai perskaitykite laišką!

„Aš myliu šią moterį ir jos „kitokį“ kūną. Paauglystėje mane dažnai erzindavo draugai, nes man patiko merginos, kurias jie vadino „putliomis“ ar „storomis“. Kai užaugau, supratau tokius dalykus kaip feminizmas ir tai, kaip žiniasklaida nustato standartą, koks yra gražus žmogus (aukštas, lieknas, atletiškas). Supratau, kad daug vyrų tiki šiuo melu, bet man nėra nieko seksualiau nei moteris gražiomis šlaunimis, dideliu užpakaliu ir mielomis rankomis.

vyras

Jos figūra neatitinka visuomenei priimto standarto, tačiau ji bus mano širdyje visą gyvenimą. Man nėra nieko gražiau už moterį, turinčią putlų kūną ir tikinčia savimi. Graži moteris, kurią vedžiau, visada yra pati gražiausia kambaryje. Vyrai, siūlau gerai pagalvoti, kas jums iš tiesų patinka.

Tikra moteris nėra pornografijos žvaigždė, bikinio modelis ar kino žvaigždė. Ant jos klubų ir užpakalio bus strijų. Moterys, nesilaikykite kitų priimtos nuomonės. Nebūtina laikytis standarto, kad būtumėte mylima ir vertinama. Visada atsiras žmogus, kuris jus mylės tokią, kokia esate. Jis mylės jus taip pat, kaip aš myliu Sarah“.

vyras

„Instagram“ įrašas palietė tūkstančius žmonių visame pasaulyje. Daugiausia jį komentavo moterys, kurios sveikino Sarah, kad ji turi tokį nuostabų vyrą.

„Kaip mados tinklaraštininkė, visada buvau atvira. Taip išmokau mylėti savo kūną ir mano tikslas yra padėti kitoms moterims”, – sako Sarah. Aš labai džiaugiuosi, kad turiu vyrą, kuris myli kiekvieną mano kūno dalį nuo tos dienos, kai susipažinome”.

Nedvejodami pasidalinkite jaudinančiu straipsniu su draugais!

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!